پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۹
چهره اصلاح طلب:

باید خودرا برای شرایط سخت تری اماده کنیم

مهدی آیتی گفت:بسیاری از پیروزی های بزرگ که در تاریح انقلاب وجود دارد به پشتوانه مردم بوده‌است.
باید خودرا برای شرایط سخت تری اماده کنیم
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم مهدی آیتی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خراسان‌تایم اظهار‌داشت: درشرایط فعلی که با ترامپ رو به رو هستیم که تعادل روانی ندارد و ازنظر دیپلمات‌های بین‌المللی موازین بین المللی را رعایت نمی‌کند و حتی شخصیت‌های آمریکا نیزاین فرد را بعنوان یک شخصیت درجه یک آمریکا نمی‌شناسند باید خودرا برای شرایط سخت تری اماده کنیم همان‌طور که در زمان جنگ به مردم تکیه کردیم در این شرایط هم به ان ها تکیه کنیم و به بیرون دل نبندیم.
آیتی گفت:بسیاری از پیروزی های بزرگ که در تاریح انقلاب وجود دارد به پشتوانه مردم بوده‌است.
وی در ادامه گفت: برای مقابله با تحریم‌ها باید درآمد زایی کنیم و دولت‌مردان باید این مهم را در نظر داشته‌باشند.
آیتی با اشاره به اهمیت بخش خصوصی گفت: قوانینی در کشور وجود داردکه به موجب آن‌ها وتلاطم‌های بازار ارز سرمایه‌گزاری در آن انجام نمی‌شود.
وی بیان کرد: اکنون هم باید مانند دوران جنگ به بخش خصوصی اعتماد کنیم و میدان کافی را برای فعالیت به او بدهیم.
آیتی عنوان داشت: باید به جوانان اعتماد کنیم چرا که در کشور جوانان با استعداد بسیاری هستند که استارتاپ های بسیاری مدیریت می‌کنند و میتوانند مشکلات را حل کنندو باید عرصه را برای آن‌ها باز بگذاریم و رهبری هم برای اعتماد به جوانان تاکید بسیاری دارند.
آیتی گفت: کلید حل مشکلات در خارج از کشور نیست و باید به نیروهای داخلی تکیه کنیم همانطور که در همه سختی‌ها و مشکلات مردم کنار انقلاب و نظام بودند.
​نماینده دوره ششم مجلس بیان کرد:نباید کلید حل مشکلات را در خارج از کشور دانست چرا که آمریکا هیچ‌گاه خیرخواه نظام و مردم نبوده‌است.
​وی در ادامه افزود: برای رسیدن به یک اقتصاد قوی باید به خود تکیه کرد و خودباوری داشته باشیم اما متاسفانه بسیاری از مواد خام و اولیه از خارج از کشور تامین می‌شود و میزان واردات زیاد است.
​آیتی عنوان کرد: ایران کشوری غنی است و منابع بسیاری برای جذب سرمایه از طریق جذب گردشگر و... دارد و دولت تدبیر اساسی باید در این مورد داشته‌باشد.
وی در پایان بیان کرد: نباید خط مستمر خود را سازش با آمریکا دانست.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۹۹۸۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم ، بازی سازش ، آمریکا