يکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۵
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی تاکیدکرد:

نه، به اسلام آمریکایی!

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: خوب است که با تمام دنیا تعامل و ارتباط داشته باشیم اما نه به قیمت ذلت‌پذیری، تعامل فقط با حفظ عزت خوب است.
نه، به اسلام آمریکایی!
 
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری خراسان‌تایم,حجت الاسلام والمسلمین رضایی، مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی در گفت گو با خبرنگار خراسان‌تایم در خصوص علل و عوامل شکل‌گیری انقلاب گفت: در دوران قبل از انقلاب، ایران به عنوان یک کشور اسلامی شناخته شده‌بود اما مبارزات با ارزش‌هایی همچون حجاب و روضه‌های سیدالشهدا ومجالس ائمه (ع) و روحانیت از سوی شاه صورت می‌گرفت که این عوامل پایه‌های اساسی جامعه دینی بود و مبارزه با این عوامل به معنای مبارزه با دین است.
حجت اسلام رضایی گفت: انقلاب کردیم تا به اهدافی اعم از عزت و سربلندی و آقای خود بودن برسیم و تحت سلطه کشورهای غرب و شرق نباشیم، در نتیجه اسلام ناب را جایگزین اسلام آمریکایی کردیم و اصلی‌ترین عامل پیروزی و دوام انقلاب ملت و رهبری الهی  نیز همین بوده‌است که این امر دارای حیاتی‌ترین عنصر یعنی وحدت بوده‌است.
وی در ادامه درباره اهداف شوم و تلاش‌های بی‌وقفه دشمنان در خصوص تحریکات اقوام مختلف در سراسر ایران به منظور از بین بردن وحدت یکپارچه جامعه اسلامی افزود: دشمنان در این بخش، توفیق و نتیجه‌ای نداشته‌اند. آنان تا امروز به کار خود ادامه داده‌اند و ما هم نباید توقع داشته باشیم که آنان مارا رها کنند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی گفت: اهداف اصلی انقلاب و پیام‌هایش از شعارها به طور کامل مشخص است و ما به تک تک خواسته‌های بیان‌شده دراین شعارها رسیده‌ایم. خوب است که با تمام دنیا تعامل و ارتباط داشته باشیم اما نه به قیمت ذلت‌پذیری، تعامل فقط با حفظ عزت خوب است.
وی در خصوص نارضایتی‌های قشر اندکی از مردم که دستاوردها و تلاش‌های غیرقابل انکاری که از سوی کارگزاران نظام جمهوری اسلامی کشیده شده‌است را انکار می‌کنند، گفت: این افراد می‌توانند چندین دسته و گروه را تشکیل دهند که گروهی از آنان از همان اول وارد مسیر انقلاب شدند و در پیروزی انقلاب کمک کردند، اما به دنبال اهداف و موقعیت‌هایی بوده‌اند که به آن نرسیده‌اند و گروهی دیگر که بیان‌کننده مطالبات و بخشی از نارضایتی‌های مردمی است که این حق مردم است.
حجت الاسلام رضایی اظهارکرد: ما به اهداف کوتاه‌مدت و میان‌مدت انقلاب رسیده‌ایم و در آینده نیز به اهداف بلندمدت آن خواهیم رسید، این اشتباه است که فکر کنیم هم‌اکنون به تمامی اهداف انقلاب دست یافته‌ایم.
در پایان، مدیرکل تبلیغات اسلامی فرجام این انقلاب را تحقق اسلام ناب محمدی(ص) در عالم دانست و گفت: قطعا این حکومت در دستان مبارک امام زمان(عج) قرار خواهدگرفت.

انتهای پیام/4

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۰۹۷۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , اسلام آمریکایی , انقلاب