شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۲
کارشناس دینی- مذهبی گفت:

استانی که آب خوردن ندارد حسی برای رقصیدن ندارد

کارشناس دینی- مذهبی خطاب به استاندار خراسان جنوبی گفت: اگر نمی توانید بساط اشرافی گری و دزدی را جمع کنید اقلا بساط رقاصی را پهن نکنید.
استانی که آب خوردن ندارد حسی برای رقصیدن ندارد
 
حجت الاسلام و المسلمین جلالیان در گفتگو با خبرنگار خراسان تایم ضمن انتقاد شدید به صحبت های اخیر جناب استاندار در جمع هنرمندان، گفت: بهتر است به جای پرداختن به کنسرت و رقص و آواز به مشکلات اساسی این مردم یعنی رکود، بیکاری و مشکلات ازدواج جوانان بپردازید.

کارشناس امور دین با اشاره به اینکه استان خراسان جنوبی یکی از استان های محروم کشور است و در برخی نقاط با تانکر آبرسانی صورت می پذیرد، اضافه کرد: چرا استاندار خراسان جنوبی در جمع هنرمندان بحث رقص و آواز را پیش می کشند در حالی که هنوز مشکل آب استان را نتوانسته اند حل کنند.

وی ادامه داد: بهتر است ایشان به جای فرافکنی اذهان عمومی هنرمندان را به ساختن مستنداتی از وقایع زندگی مناطق محروم و نحوه زندگی آنها تشویق کند تا اینها داد مردم را به تصویر بکشند.

حجت الاسلام جلالیان تاکید کرد: استانی که آب خوردن کافی ندارد، استانی که جوان بیکار در منازل آن هست حسی برای رقصیدن ندارد چرا که رقصیدن دل خوش نیاز دارد و دل خوش ارزانی همان کسانی که حق تفریح خانواده خودشان را از بیت المال تامین می کنند و حقوق نجومی می گیرد.


کارشناس دینی- مذهبی از "افزایش سن ازدواج جوانان" "از هم گسستگی خانواده ها" "بیکاری" به عنوان برخی از مشکلات استان کرد و گفت: کسانی که با این قبیل مشکلات درگیر هستند حسی برای رقص ندارند و استاندار بهتر است به این امور رسیدگی کند.

  وی خطاب به استاندار خراسان جنوبی گفت: اگر نمی توانید بساط اشرافی گری و دزدی را جمع کنید اقلا بساط رقاصی را پهن نکنید.

حجت الاسلام جلالیان گفت: خدا کند که اشتباه باشد اما استشمام ما این است که دیگر دولت حرفی برای دین داران، عقلا ، علما و توده مردم ندارد و لذا به اینگونه صحبت ها پناه آورده است.

کارشناس دینی- مذهبی با بیان اینکه الان دیگر در سال آخر دولت قرار داریم تاکید کرد: الان دیگر زمان گفتن "باید  بشود" نیست و باید به عموم مردم بگویید که چه اقداماتی کرده اید و برجام چه قدر میوه داده است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۳۷۴۸
کلمات کليدی: جلالیان ، استاندار ، خراسان جنوبی ، استان ، دزدی ، رقصیدن ،