شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۳
مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه بیرجند گفت:

سفر قائم مقام وزیر کشور بر التهاب حاکم بر استان افزود / دیگر زمان عذرخواهی گذشته است

گاهی اوقات انسان در کلام یک اشتباهی می کند و حرف درستی را به زبان نمی آورد اما اگر نسبت به اشتباه خود اقدام به ارائه استدلال بکند دیگر نمی توان گفت که این اشتباه سهوی بوده است.
سفر قائم مقام وزیر کشور بر التهاب حاکم بر استان افزود / دیگر زمان عذرخواهی گذشته است
 
مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه بیرجند در گفتگو با خبرنگار خراسان تایم ضمن محکومیت سخنان استاندار خراسان جنوبی، گفت: گاهی اوقات انسان در کلام یک اشتباهی می کند و حرف درستی را به زبان نمی آورد اما اگر نسبت به اشتباه خود اقدام به ارائه استدلال بکند دیگر نمی توان گفت که این اشتباه سهوی بوده است.

حجت الاسلام و المسلمین جعفری با بیان اینکه از نماینده ارشد دولت در استان خراسان جنوبی انتظار خدمت وجود دارد نه تشویش اذهان عمومی، ادامه داد: کسی باید پیرامون رقص و آواز نظر بدهد که کارشناس دین باشد نه یک فرد غیر متخصص.

وی با بیان اینکه باید نسبت به اعتراض و تحصن مردم و علمای استان توجه صورت بگیرد، افزود: از 18 اسفند ماه تا کنون نسبت به عملکرد استاندار تحصنی صورت گرفته است که باید مقامات دولتی هرجه سریع تر اقدام به تصمیم گیری کنند.

مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه بیرجند گفت: اگر اقدام استاندار اشتباه بوده و سهوی صورت گرفته است چرا ایشان اجازه می دهند بحران ادامه پیدا کند.

حجت الاسلام  جعفری ادامه داد: ایشان که خود با سیاست و قواعد آشنایی دارند چرا اجازه دادند این بحران ادامه پیدا کند و چرا برای جبران اشتباه خود پیش قدم نشدند.

وی با طرفداری کامل از اقدام متحصنین و اعتراض مردم، تصریح کرد: وزیر محترم کشور باید سریعا اقدام به اتخاذ تصمیم کنند.

مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه بیرجند تاکید کرد:  قائم مقام وزیر کشور و هیئت همراه به جای رسیدگی به مشکلات استان بیشتر به بحران افزودند و به التهاب حاکم بر استان افزودند.

حجت الاسلام  جعفری افزود: علمای شهر و حتی کشور همیشه همراه مسئولان بوده اند و سعی در کمک رسانی نسبت به انجام وظیفه ایشان بوده اند اما وقتی مسئولی نسبت به اسلام موضع میگیرد طبیعس استکه علما نیز نسبت به آن موضع گیری می کنند.

وی با بیان اینکه دیگر وقت عذرخواهی گذشته است، خاطرنشان کرد: با این شرایط که علمای استان از سرتاسر تقاط استان هجرت کرده اند و در حوزه علمیه سفیران متحصن شده اند دیگر نمی شود گفت که اگر استاندار عذرخواهی بکند آنها کوتاه می آیند لذا دیگر زمان عذرخواهی نیست و راه حل چیز دیگری است.

مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه بیرجند در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم وزیر محترم  هر چه سریع تر به این مسائل خاتمه بدهند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۴۲۹۱