جمعه ۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۷
جامعه ایمانی مشعر خراسان‌جنوبی برگزار می‌کند:

نشست فعالان عرصه هیئت در بیرجند

مسئول جامعه ایمانی مشعر خراسان‌جنوبی از برگزاری «نشست فعالان عرصه هیئت» در مجتمع غدیر خبر داد.
نشست فعالان عرصه هیئت در بیرجند
 
هاشم صلاحی در گفتگو با خبرنگار سرویس فرهنگی خراسان‌تایم اظهارداشت: در آستانه ماه محرم و دهه ولایت و همچنین در آستانه عید غدیر، نشست فعالان عرصه هیئت در شهرستان بیرجند برگزار خواهد‌شد.
وی افزود: این نشست روز دوشنبه 6 شهریور ماه ساعت 16:30 در دو بخش عمومی و تخصص با حضور سردار و راوی دفاع مقدس حاج سعید قاسمی، حجه الاسلام سیدحسین آقا میری و مسئول جامعه ایمانی مشهد حاج رحیم آبفروش برگزار می‌شود.
مسئول جامعه ایمانی مشعر خراسان‌جنوبی در همین زمینه ادامه‌داد: در بخش عمومی این نشست،  سردار و راوی دفاع مقدس، حاج سعید قاسمی با موضوع «نقش هیئت در فعالیتها و آسیب های اجتماعی» به سخنرانی خواهد پرداخت.
صلاحی با بیان اینکه بخش تخصصی ویژه ارکان هیئات می‌باشد، تصریح کرد: در این بخش 3 کارگاه برگزار خواهیم کرد که در کارگاه اول حجت الاسلام سید حسین آقامیری پیرامون موضوع «نقش مداح در شکل گیری هیئت تراز انقلاب اسلامی» در محضر مداحان به سخنرانی خواهند پرداخت.
وی پیرامون کارگاه دوم افزود: این کارگاه ویژه مدیران هیئات مذهبی خواهد بود و حاج رحیم آبفروش،مسئول جامعه ایمانی مشعر پیرامون موضوع «کار تشکیلاتی؛ لازمه تأثیرگذاری هیئت در جامعه» سخنرانی خواهد کرد.
مسئول جامعه ایمانی مشعر کارگاه سوم را ویژه فعالان فضای مجازی و رسانه‌ای هیئات عنوان کرد و گفت: این کارگاه نیز با موضوع «تقابل جبهه حق و باطل» خواهد بود و با سخنرانی حاج سعید قاسمی برگزار می‌شود.
صلاحی با اشاره به این موضوع که مراسم شهادت امام محمدباقر(علیه السلام) در مسجد باقرالعلوم(ع) واقع در خیابان عدالت برگزار خواهد شد اظهارداشت:این مراسم با اجتماع هیئات مذهبی در مسجد و مجتمع فرهنگی مذهبی باقرالعلوم(ع) برگزار خواهد شد.
وی در پایان از تمامی فعالان عرصه هیئت، مدیران، سخنرانان، مداحان و فعالان فضای مجازی و رسانه‌ای هیئات برای حضور در این نشست دعوت نمود.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۸۰۸۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , مشعر , هیئات مذهبی