سه شنبه ۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۲
امام جمعه شهرستان نهبندان خبرداد:

کلنگ زنی مجتمع تفریحی، رفاهی، درمانی در شهرستان نهبندان توسط آیت‌الله رئیسی

امام جمعه شهرستان نهبندان گفت: مقام معظم رهبری در سفرشان به نهبندان در جمله‌ای تاریخی فرمودند « ما با آمدن به نهبندان می‌خواهم توجه مسئولین رده بالای کشور و استانی را به این منطقه و مناطقی مانند این جلب نماییم»
کلنگ زنی مجتمع تفریحی، رفاهی، درمانی در شهرستان نهبندان توسط آیت‌الله رئیسی
 
حجت الاسلام و المسلمین خراعی در گفت‌و‌گو با خبرنگار سرویس اجتماعی خراسان‌تایم اظهارداشت: امروز ۷ شهریور مصادف با سالروز سفر مقام معظم رهبری به شهرستان نهبندان در سال 1378 می‌باشد که برای ماندگاری این خاطره بسیار ارزشمند در شورای فرهنگ عمومی به نام روز نهبندان نیز نام گرفته است.
وی با بیان اینکه این سفر ۱۸ سال قبل صورت گرفته است و خیرات و برکات بسیار زیادی برای شهرستان نهبندان داشته است، تصریح کرد: از جمله برکات این سفر این می‌باشد که نهبندان از گمنامی خارج شد و معروف شد و همه مردم و مسئولین به خصوص مسئولین رده بالای کشور نهبندان را به برکت سفر مقام معظم رهبری به این شهرستان می‌شناسند.
 امام جمعه شهرستان نهبندان بیان‌داشت:امروز همایش و اجتماع مردمی به مناسبت گرامی‌داشت خیرات و برکات سفر مقام معظم رهبری به این شهرستان برگزار شد که میزبان تولیت آستان قدس رضوی حضرت آیت الله رئیسی در این جلسه بودیم.
خزاعی افزود: خیرات و برکات این سفر ادامه دارد و هرسال گرامی داشته می‌شود و اعتباراتی پیرامون توسعه نهبندان به این شهرستان اختصاص داده می‌شود البته بعد از حضور مقام معظم رهبری دربحث کارهای فرهنگی،  حوزه‌های علمیه،  دانشگاه‌ها، توسعه راه‌های روستایی و همچنین برق شهرستان، آب‌رسانی، ساخت مساجد و ...پیشرفت‌های زیادی در این شهرستان داشته‌ایم.
وی ادامه‌داد: سال پیش در راستای سالگرد حضور مقام معظم رهبری شاهد حضور بنیاد برکت در این شهرستان بودیم که خواستار تداوم حضور این بنیاد در شهرستان هستیم .
امام جمعه شهرستان نهبندان پیرامون جلسه‌ای که امروز در شهرستان نهبندان برگزار شد اظهارداشت: در این جلسه آیت الله رئیسی تاکیدات زیادی داشتند بر اینکه سفر مقام معظم رهبری نمادین و برای جلب توجه مسئولین به این منطقه و دیگر مناطق محروم می‌باشد و باید این توجه توسط مسئولین تداوم داشته باشد.
وی در همین زمینه افزود: در راستای برنامه امروز، مراسم  کلنگ‌زنی یک مجتمع چند منظوره رفاهی، فرهنگی، درمانی که قرار است به همت آستان قدس ساخته شود نیز صورت گرفت و طبق سخنان آیت الله رئیسی ساخت این مجتمع هشت و نیم میلیارد تومان هزینه خواهد داشت.
خزاعی در پایان خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری در سفرشان به نهبندان در جمله‌ای تاریخی فرمودند « ما با آمدن به نهبندان می‌خواهیم توجه مسئولین رده بالای استانی وکشوری را به این منطقه و مناطقی مانند این جلب نماییم»، لذا ما همیشه این جمله را به مسئولین و مردم یادآوری می‌کنیم.

انتهای خبر/3/
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۸۱۷۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , آیت الله رئیسی , مقام معظم رهبری