يکشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۳

برگزاری نمایشگاه خیریه فرشته‌های آسمانی در هتل سپهر بیرجند

عضو برگزارکننده نمایشگاه: نمایشگاه خیریه فرشته‌‌های آسمانی امروز و فردا در محل هتل سپهر بیرجند برگزار می‌شود.
برگزاری نمایشگاه خیریه فرشته‌های آسمانی در هتل سپهر بیرجند
 
به گزارش سرویس اجتماعی خراسان‌تایم، فریبا فرزامیان در گفت‌و‌گو با خبرنگار خراسان‌تایم اظهارداشت:
این نمایشگاه با همت سه جنبش، جمعیت مردمی نذرشادی خراسان‌جنوبی،بچه‌های آسمان دانشگاه علوم پزشکی و کانون فرشته‌های مهربانی برگزار می‌شود.
وی افزود: در ابتدای مهرماه تصمیم بر این شد که برای اول مهر سه جنبش با یکدیگر یکی شوند زیرا سال گذشته این مشکل پیش آمده بود درمدرسه‌ای به دانش‌آموزی  ۳ کوله اهدا شده بود ولی به مدرسه‌ای کوله‌ای اهدا نشده بود لذا برای اینکه به تمام مدارس به صورت یکسان و عادلانه کمک شود سه جنبش یکی شدند.
فرزامیان با بیان اینکه بچه‌هایی که شناسایی شده‌اند 90درصد آنها تحت پوشش هیچ ارگانی نیستند، ادامه داد:  در مرحله‌ی اول فعالیتمان در نمایشگاه نوشت‌افزار ایرانی یک غرفه گرفتیم و همچنین در نمایشگاه بین‌المللی که مربوط به تعاونی‌ها بود نیز برای 100تا از بچه‌ها لوازم التحریر جمع شد و یک جشن بزرگ برای این بچه‌ها برگزار کردیم و ۳۰۰ نفر از بچه‌هایی که شناسایی شده بودند به این جشن دعوت شدند و از این میان ۱۰۰ نفر قبول کردند که به این جشن بیایند و برای آن ۱۰۰ نفر جشن بسیار بزرگی گرفته شد که مجریان، نوازندگان و خوانندگان زیادی دعوت شده بودند تا جشن بزرگ و جذابی شود.
وی خاطرنشان کرد: درراستای آن جشن پک‌های لوازم التحریر شامل یک کوله، ۱۲دفتر،پک فرهنگی، خودکار، مداد و دیگر موارد که مرتبط با لوازم التحریر بود به آن صد نفر اهدا شد و  برای ۲۰۰ نفر دیگر تصمیم گرفتیم که یک کارجدیدی انجام دهیم لذا  تصمیم بر برپایی یک نمایشگاه هنری خیریه در بیرجند شد.
عضو برگزار کننده این نمایشگاه افزود: در این نمایشگاه از آثار هنرمندان برجسته خراسان شامل استاد حسنی،استاد اسماعیلی، خانم هراتی، استاد فردین، استاد عباس داده، و استاد فرجادنیا استفاده شده است که این اساتید تمامی آثار هنری برجسته خودشان را در اختیار ما قرار داده‌اند و ما نیز در نمایشگاه قرار داده‌ایم.
وی ادامه داد: نمایشگاه در دو طبقه برگزار می‌شود، طبقه دوم فقط شامل آثار استاد فرجادنیا می شود که این استاد هفته پیش در کاخ سعادت آباد همراه با استاد فرشچیان نمایشگاهی داشته‌اند و همان آثار را برای نمایشگاه ما نیز آورد‌ه‌‌اند و در طبقه  پایین نیز آثار دیگر اساتید هنری استان برای بازدید به نمایش گذاشته شده است.
فرزامیان تشریح کرد: طبق صحبتی که با هنرمندان داشته‌ایم اگر اثری در نمایشگاه فروخته شود پول آن کاملاً در اختیار ما قرار می‌گیرد تا برای بچه‌ها لوازم‌التحریر خرید کنیم و تا شروع مدارس در اختیار مدارس قراردهیم.
عضو برگزارکننده نمایشگاه گفت: این نمایشگاه امروز و فردا ساعت 17الی 21 در محل هتل سپهر بیرجند برگزار می شود.
وی ضمن تشکر از آقایان اکبرپور و آذرکار جهت همکاری در این نمایشگاه تصریح کرد: از تمامی دانشجویان درخواست داریم که وارد این گونه فعالیت‌ها شوند و آن را در دانشگاه‌ها گسترش دهند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۸۷۲۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , نمایشگاه , فرشته‌های آسمانی