يکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۵
رئیس انجمن دو و میدانی آموزش و پرورش بیرجند خبر داد

معرفی بانوان قهرمان دو و میدانی مدارس متوسطه اول بیرجند

رئیس انجمن دو ومیدانی آموزش و پرورش بیرجند گفت: مسابقات دو و میدانی دانش‌آموزان دختر مدارس متوسطه اول این شهرستان با شرکت 132 نفر برگزار و برترین‌ها معرفی شدند.
معرفی بانوان قهرمان دو و میدانی مدارس متوسطه اول بیرجند
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، مرجان مردانی اظهار داشت: در راستای شناسایی و پرورش استعدادهای بالقوه ورزشی مسابقات دو و میدانی مدارس دخترانه شهرستان بیرجند برگزار شد.
وی افزود: در این المپیاد ورزشی 132 دانش‌آموز در قالب 22 تیم در پیست دو و میدانی استادیوم آزادی بیرجند در 6 ماده ورزشی با یکدیگر به رقابت پرداختند.
رئیس انجمن دو و میدانی آموزش و پرورش بیرجند تصریح کرد: فاطمه عباسی از دبیرستان معرفت بر سکوی دو 100 متر مسابقات ایستاد، فاطمه قربانی از دبیرستان امام علی(ع) چهکند و آیدا کلنگی‌خواه ار دبیرستان نمونه کاشی نیلوفر مقام دوم و سوم را کسب کردند.
مردانی یادآور شد: نرجس عباسی از دبیرستان هاجر قهرمان مسابقات دو 200 متر شد، فاطمه دهقانی از دبیرستان محسن کارگر نایب قهرمانی را کسب کرد و فاطمه سالاری از دبیرستان تزکیه مقام سوم را بدست آورد.
وی خاطرنشان کرد: فاطمه الستی از دبیرستان میقات مقام نخست دو 400 متر را از آن خود کرد، غزاله اطهری‌زاده از دبیرستان فخرالزمان قریب رتبه دوم را کسب کرد و مهدیه خسروی از دبیرستان محسن کارگر به مقام سوم رسید.
رئیس انجمن دو و میدانی آموزش و پرورش بیرجند گفت: سمیرا آهنی از دبیرستان نمونه کاشی نیلوفر بر سکوی قهرمانی دو 800 متر تکیه زد، زهرا زمین‌کشت از دبیرستان شاهد نایب قهرمان شد و نعیمه دلاکه از دبیرستان محسن کارگر رتبه سوم را از آن خود کرد.
مردانی ابراز داشت: افسانه سبزه‌کار از دبیرستان امام علی(ع) چهکند قهرمان دو 1500 متر شد، فاطمه‌زهرا قربانی از دبیرستان ساره نایب قهرمانی را بدست آورد و سپیده طاهری از دبیرستان هاجر به مقام سوم رسید.
وی عنوان کرد: کوثر محمد‌زاده از دبیرستان نمونه کاشی نیلوفر سکونشین دو 100 متر با مانع شد، فاطمه‌زهرا نیکوکار از دبیرستان معرفت رتبه دوم را از آن خود کرد و آرزو علیپور از دبیرستان حضرت زهرا (س)حاجی‌آباد سوم شد.
گفتنی است؛ مسابقات دو ومیدانی مدارس متوسطه اول دختران شهرستان بیرجند در رشته‌های پرش طول،  پرتاب وزنه، پرتاب دیسک و رله سویسی طی روزهای آینده برگزار خواهد شد.
 
انتهای‌پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۰۳۱۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , مسابقات , دو و میدانی