شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۷
طرح ترافیکی پلیس راه؛

ممنوعیت تردد کامیون در محور بیرجند - قاین

رئیس پلیس راه خراسان جنوبی گفت: در اجرای طرح ترافیکی ایام پایانی ماه صفر به منظور تسهیل در تردد مسیر بازگشت عزاداران شهادت امام رضا(ع) از مشهد، حرکت کامیون در محور بیرجند - قاین روز 30 صفر از ساعت 14 تا 23 شب ممنوع است.
ممنوعیت تردد کامیون در محور بیرجند - قاین
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری ایرنا، سرهنگ حسین رضایی افزود: اجرای این طرح از 24 آبان در راه های اصلی برون شهری استان آغاز شده و تا 30 آبان ماه نیز ادامه دارد.
وی اظهار کرد: در این طرح علاوه بر امکانات و تجهیزات پلیس، 25 تیم کمکی نامحسوس و تلفیقی شرکت دارند تا بتوانیم زمینه تردد زائران را برای عزاداری سالروز شهادت امام رضا (ع) فراهم کنیم.
وی کاهش تصادفات و سوانح جاده ای و ارائه خدمات انتظامی به زائران علی بی موسی الرضا (ع) را از اهداف اجرای این طرح ذکر کرد.
رئیس پلیس راه استان با اشاره به محدودیت ترافیکی در محورهای خراسان رضوی از سمت این استان برای تردد زائران امام رضا یادآور شد: از 24 تا 29 آبان ماه تردد وسایل نقلیه باری از ساعت هشت صبح تا 23 در این محورها ممنوع است.
وی انحراف به چپ خودرو را از عوامل تصادف در راه های استان ذکر کرد و افزود: بیشتر راه های استان دو طرفه است و انحراف به چپ با خواب آلودگی و خستگی راننده همراه شده که در نتیجه وقوع تصادفات با تلفات زیاد را شاهد هستیم.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۰۴۶۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , پلیس راه , ترافیک