پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۴
امام جمعه درمیان:

جنگ نرم سیاسی، فرهنگی و اقتصادی مهم‌ترین تهدید دشمنان علیه انقلاب است

امام جمعه شهرستان درمیان با بیان اینکه یک نیروی بسیجی به دنبال آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی است گفت: امروز دشمن از حوزه‌های فرهنگی، اقتصادی و سیاسی وارد جنگ شده است و بسیج با بهترین روش و ابتکار نقش خود را به خوبی ایفا می‌کند.
جنگ نرم سیاسی، فرهنگی و اقتصادی مهم‌ترین تهدید دشمنان علیه انقلاب است
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام علیرضا حسینی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یک نیروی بسیجی دنبال آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی است.
وی با بیان اینکه بسیج در جنگ هشت ساله ایران و عراق خوب درخشیده است افزود: در حال حاضر بسیج با بهترین روش، ابتکار و عمل نقش بی‌بدیلی خود را ایفا می‌کند.
امام جمعه شهرستان درمیان گفت: یک نیروی بسیجی باید برای خدا کار کند و اگر می‌خواهید بدانید راه شما در مسیر درست یا اشتباه قرار دارد به مواضع دشمن نگاه کنید.
حسینی افزود: بسیج نیرویی منحصر به فردی است که خلاقیت و ابتکار آن را امام خمینی(ره) در کشور ایجاد کرد و خدمت احیای مسلمین از جمله اهدافی بوده که نیروهای خدوم و بی‌ادعایی را گرد هم آورده تا در این راستا کارهای بزرگی انجام دهد.
وی بیان کرد: باید تلاش شما نیروهای بسیجی که نیروی فزاینده و عظیم هستید را تقویت کنیم و هیچگاه نباید درصدد تخریب شاکله بسیج باشیم.
امام جمعه شهرستان درمیان با بیان اینکه مشکلات جامعه به دلیل نبود انگیزه و نیروی بسیجی است و اگر دشمن شما را تحسین کند راه منتخب شما اشتباه و اگر از سوی دشمن رد شدید، مسیر منتخب‌تان نیز درست است، افزود: اینکه نباید ناآگاهانه آب به آسیاب دشمن بریزیم، هجمه‌های استکبار جهانی و استبداد در سه حوزه ولایت فقیه، روحانیت و بسیج است.
وی با بیان اینکه درد کشور ما تنبلی، کاهلی، وادادگی و غرب گرایی است اظهار داشت: بسیج در مسیر درست زندگی حرکت می‌کند به همین دلیل است که تمامی هجمه‌های دشمن متوجه بسیج است.
امام جمعه شهرستان درمیان اظهار داشت: در شرایط روز دنیا، دشمن از حوزه‌های مختلف فرهنگی، اقتصادی و سیاسی وارد جنگ شده و این وظیفه بسیجیان را سنگین‌تر کرده است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۰۶۰۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , بسیج , جنگ نرم