شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۷
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان‌جنوبی:

تمام توان خود را برای آب‌رسانی به روستاهای استان خواهم گذاشت

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان‌جنوبی گفت: 39 مجتمع در دست ساخت در استان وجود دارد که امیدواریم با استفاده از اعتبارات بتوانیم آن‌ها را به سرانجام برسانیم.
تمام توان خود را برای آب‌رسانی به روستاهای استان خواهم گذاشت
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، صبح امروز در آیین تکریم و معارفه مدیران قدیم و جدید آب و فاضلاب روستایی، مهدی صفوی‌نژاد اظهار داشت: از زحمات مهندس بسکابادی تقدیر و تشکر می‌کنم و علی‌رغم همه زحمات ایشان بر این باورم با آنچه لایق این مردم زحمتکش استان است، فاصله داریم و من تمام توان خودم را برای آب‌رسانی بدون نقص به روستاهای استان خواهم گذاشت.
وی با بیان اینکه برنامه‌ای در بحث اقتصاد آب به وزیر ارائه شده است، گفت: اقتصاد آب پیش زمینه‌ای به نام مدیریت تقاضا دارد که وظیفه جلوگیری از تلفات آب، بهسازی شبکه‌های توزیع آب، استفاده از فناوری‌های جدید توزیع آب را دارد که امیدوارم با استفاده از پتانسیل شرکت آبفار استان هرچه سریع‌تر این برنامه را عملی کنیم.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان‌جنوبی تصریح کرد: اقتصاد آب صرفا بحث قیمت آن نیست، بلکه به منزله چگونگی تولید، توزیع و مصرف آب می‌باشد و ما تلاش می‌کنیم که روی این سه گزینه تمرکز کنیم.
صفوی‌نژاد تصریح کرد: 39 مجتمع در دست ساخت در استان وجود دارد که امیدواریم با استفاده از اعتبارات بتوانیم آن‌ها را به سرانجام برسانیم.
وی خاطرنشان کرد: از همه همکاران وزارت نیرو، همکاران مجموعه استان، از مجموعه استانداری، فرمانداری و بخشداری تمام استان تشکر ویژه دارم و امیدوارم که لایق این سمت باشم.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۰۶۵۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , آبرسانی , شرکت آب و فاضلاب