جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۴
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

قدرت "وحدت و انسجام" است که می‌تواند دشمن را از پای درآورد

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: دشمنان انقلاب اسلامی با وحدت و انسجام در برابر دین اسلام ایستاده‌اند و انواع جنایات را انجام می‌دهند.
قدرت "وحدت و انسجام" است که می‌تواند دشمن را از پای درآورد
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی شامگاه پنجشنبه در جشن آغاز هفته وحدت که  در محل مسجد النبی(ص) برگزار شد، اظهار داشت: دین نسخه عملی هر انسان بوده که برای رشد متعالی و سیرالی الله است.
وی با بیان اینکه جامعه اسلامی از ناحیه کفار، منافقان وجاهلان آسیب می‌بیند،افزود: دشمنان انقلاب اسلامی با وحدت و انسجام در برابر دین اسلام ایستادند و انواع جنایات را انجام می‌دهند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: دین در نزد خدا است  و فلسفه بعثت همه پیامبران این است که ما را در مسیر انسانیت قرار دهند وقتی فتنه ها به انسان هجوم آورد باید به قرآن پناه ببریم.
عبادی با بیان اینکه پیکره جامعه اسلامی دردمند بوده و باید درد معاینه ورفع شود، افزود: منافقین در جامعه نفود و مشکل ایجاد می‌کنند و دشمنان انقلاب اسلامی با وحدت و انسجام در برابر دین اسلام ایستادند.
وی بیان داشت: باید هفته وحدت گسترش پیدا کند و هر روز ما وحدت باشد وشرط نخست دینداری حذف کفار، ستمگران، جاهلان از تصمیم سازی و تصمیم‌گیری از یک جامعه اسلامی است.
امام جمعه شهرستان بیرجند گفت: مسلمانان باید مواضع دشمن را شناسایی کرده و در برابر دشمنان یکنواخت موضع بگیرند و هرگز از او اطاعت نکنند.
عبادی با بیان اینکه در برابر دشمن نیاز به بصیرت است افزود: امروز در یک جنگ تمام عیار اقتصاد، اجتماعی، سیاسی و نظامی قرار داریم.
وی بیان داشت: دشمن همواره توطئه‌های مختلفی بر علیه ما داشته و اگر از سیاست استکبار تاثیر نپذیریم و اگر به نوای اقتصادی آن ها نرقصیم آن ها نمی‌توانند کاری را انجام دهند و شکست می‌خورند
وی با بیان اینکه جهاد انواع گوناگون دارد که یکی ابعاد آن جهاد فیزیکی است، افزود: در سوریه، عراق، و غیره چقدر جوان باید شهید شود تا جامعه اسلامی از لوث بیگانه و دشمن پاک شود و در قرآن هم ذکر شده که مسلمانان حواس خود را جمع کرده مواضع و دشمن را بشناسند و یکنواخت موضع گرفته و از دشمن اطاعت نکنند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه اگر به نوای دشمن در عرصه های اقتصادی، اجتماعی و غیره واکنش نشان ندهیم دشمن از ما ناامید می‌شود، گفت: باید وحدت سر رشته داشته و همگانی شود
انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۰۷۸۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , اسلام , وحدت