يکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۲
امام جمعه اهل سنت طبس مسینا:

رهایی قدس هدف همه مسلمانان است/ تفرقه‌افکنی بین مسلمانان از طریق رسانه‌های معاند

امام جمعه اهل سنت طبس مسینا آزادی و رهایی قدس را هدف همه مسلمانان دانست و گفت: دشمن به دنبال افزایش قدرت رژیم صهیونیستی در منطقه است و می‌خواهند کشورهایی را که از فلسطین دفاع می‌کنند را دچار درگیری کنند تا به اهداف خود برسند.
رهایی قدس هدف همه مسلمانان است/ تفرقه‌افکنی بین مسلمانان از طریق رسانه‌های معاند
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، مولوی سیدمحمد حسینی اظهار کرد: در زمان پیامبر اکرم(ص) یکی از دلایل پیروزی‌ها بر دشمنان اسلام وحدت بود و به همین دلیل پیامبر(ص) بر روی وحدت سفارش زیادی داشته‌اند.
 وی با بیان اینکه در جمهوری اسلامی ایران بر اساس وحدت، یکپارچگی و همدلی بین مسؤولین قوا هر روز توطئه‌های دشمنان خنثی می‌شود، گفت: اقتدار و قدرت مسلمانان به سبب این همدلی هر روز بیشتر می‌شود.
 امام جمعه اهل سنت طبس مسینا تصریح کرد: در جمهوری اسلامی یاران شیعه و سنی در کنار یکدیگر هستند و دشمن می‌خواهد با اختلاف و توطئه شکاف بین قلب‌ها ایجاد کند و به اهداف خود برسد.
 حسینی خاطرنشان کرد: دشمن از راه‌های مختلف رسیدن به اهداف خود را انتخاب کرده و هر روز به بهانه‌های مختلف و با هزینه‌های بسیار زیاد در رسانه‌های خود می‌خواهند بین مسلمانان تفرقه بیندازند و مسلمانان باید بیدار و هوشیار باشند و فریب دشمنان را نخورند.
 وی با اشاره به راه‌اندازی گروه‌های تکفیری و ایجاد اختلاف بین مذاهب توسط دشمنان اسلام، گفت: علما و بزرگان مذاهب اسلامی این گروه‌های تکفیری را به هیچ‌عنوان از مذهب خود نمی‌دانند و این گروه‌ها تنها دست‌نشانده دشمنان اسلام مانند آمریکا و انگلیس هستند تا چهره خشنی را از اسلام به بشریت معرفی کنند.
 امام جمعه اهل سنت طبس مسینا بیان کرد: مسلمانان با وحدت توانستند گروه‌های تکفیری را از سوریه و عراق بیرون کنند و به دنبال این اقدام مطمئناً پیروزی‌های بزرگتری را نیز خواهند داشت.
 حسینی آزادی و رهایی قدس را هدف همه مسلمانان دانست و گفت: دشمن به دنبال افزایش قدرت رژیم صهیونیستی در منطقه است و می‌خواهند کشورهایی را که از فلسطین دفاع می‌کنند و مخالف رژیم صهیونیستی هستند را دچار درگیری کنند تا به اهداف خود برسند.
 وی ادامه داد: مسلمانان باید بدانند با اتحاد و وحدت روزی شاهد پیروزی فلسطین و رانده شدن رژیم غاصب صهیونیستی خواهند بود.
انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۰۷۹۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , اسلام , وحدت