جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۶
نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس

چراغ سبز آل‌سعود در تصمیم ترامپ در انتقال سفارت آمریکا به قدس موثر بود/ انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به قدس کاری حماقت‌آمیز بود

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی گفت: چراغ سبزی که آل‌سعود به اسرائیل و آمریکا نشان داد نیز در اقدام ترامپ مؤثر بوده و آل سعود نیز روی خوشی از این اقدام نخواهد دید.
چراغ سبز آل‌سعود در تصمیم ترامپ در انتقال سفارت آمریکا به قدس موثر بود/ انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به قدس کاری حماقت‌آمیز بود
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی ظهر امروز در اعتراض به سخنان ترامپ درباره قدس در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: اقدام ترامپ مبنی بر انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به قدس کاری حماقت‌آمیز بود.
وی بیان داشت:  ترامپ بر خلاف مصالح ملی و امنیت ملی آمریکا و بدون مطالعه و بر اساس اخلاق خاص خود قدم برداشت.
نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در دنیای اسلام مردم رژیم صهیونیستی را به گونه‌ای شناخته‌اند و به تعبیر امام خمینی(ره) رژیم صهیونیستی غده سرطانی است، اعلام کرد: اگر جلوی این غده سرطانی را باز کنند شهر به شهر جلو می‌آیند.
عبادی با بیان اینکه انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به قدس بر خلاف قطعنامه‌های سارمان ملل است، توضیح داد: کشوری که نه انسانیت و نه قانون بین‌المللی سرش می‌شود و برای جان، مال و ناموس مرم احترامی قائل نیست عاقبتی نخواهد داشت و نابود شدنی است.
وی اظهار داشت: مقام معظم رهبری فرمودند این نسل نابودی آن‌ها(رژیم صهیونیستی) را خواهد دید و این صحبت عادی نیست و من نیز به این صحبت اعتقاد دارم.
نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دنیا نزد خدا صاحبی دارد و با حضور مردم و ملت‌ها به پیروزی خواهیم رسید، خاطرنشان کرد: چراغ سبزی که آل‌سعود به اسرائیل و آمریکا نشان داد نیز در اقدام ترامپ مؤثر بوده و آل سعود نیز روی خوشی از این اقدام نخواهد دید.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۰۸۹۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , قدس , ترامپ