شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۴
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس:

اتحاد مسلمانان در برابر صهیونیست‌ها نتیجه خواهد داد/ تصمیم ترامپ در انتقال سفارت آمریکا به قدس بار دیگر ماهیت پوشالی آمریکا رانشان داد

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: باید مسیر مقابله و انتفاضه مردم فلسطین در برابر رژیم صهیونیستی تقویت شود و کشورهای اسلامی مطمئن باشند که اگر با اتحاد جلو بروند موفق خواهند شد.
اتحاد مسلمانان در برابر صهیونیست‌ها نتیجه خواهد داد/ تصمیم ترامپ در انتقال سفارت آمریکا به قدس بار دیگر ماهیت پوشالی آمریکا رانشان داد
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، نظر فضلی اظهار داشت: اقدام آمریکا در انتخاب قدس به عنوان پایتخت صهیونیست لابی صهیونیست‌ها است.
وی با بیان اینکه هیئت حاکم بر آمریکا را صهیونیست‌ها تشکیل می‌دهند، گفت: اقدام ترامپ بار دیگر ماهیت پوشالی آمریکا را به جهان نشان داد.
 نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ترامپ با کاری که انجام داد باعث اتحاد و وحدت مسلمانان و دولت‌های اسلامی می‌شود و مسلمانان متوجه می‌شوند که با آمریکا نمی‌توان سازش کرد.
افضلی بیان کرد: همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند که تا ۲۵۵ سال آینده چیزی از رژیم صهیونیستی باقی نخواهد ماند مطمئناً این رژیم جعلی نابود خواهد شد.
 وی خاطرنشان کرد: باید مسیر مقابله و انتفاضه مردم در برابر رژیم صهیونیستی تقویت شود و کشورهای اسلامی مطمئن باشند که اگر با اتحاد جلو بروند موفق خواهند شد.
 نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی افزود: در این اقدامات کشورهای مسلمان واقعی مشخص و دست‌های بسیاری از کشورها که با صهیونیست همکاری دارند رو می‌شود.
 افضلی ادامه داد: همان طور که شاهد بودیم بسیاری از کشورها سخنان و اقدام ترامپ را محکوم کردند چرا که قدس قبله اولین مسلمانان و یک نماد اسلامی است که نمی‌توانیم نسبت به آن بی‌تفاوت باشیم.
 وی با اشاره به اینکه ایران همواره در دفاع از فلسطین پیشرو بوده و مواضع خوبی را داشته است، گفت: انقلاب ما با دفاع از فلسطین عجین شده و در عمل نیز این موضوع را نشان داده و همواره نیز در این مسیر ثابت قدم بوده‌ایم.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۰۸۹۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , قدس , ترامپ