سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۰
کارشناس مسائل سیاسی:

مردم در ۹ دی پیوند دین و سیاست را نشان دادند/ پیوند بین مردم و حکومت در ۹ دی برای دشمنان دلسردکننده بود

کارشناس مسائل سیاسی گفت: مردم ایران در ۹ دی نشان دادند که بین دین و اعتقادات سیاسی آن‌ها پیوند برقرار است و تحلیل‌گران به این نتیجه رسیدند که مردم ایران همیشه پای ارزش‌های خود هستند.
مردم در ۹ دی پیوند دین و سیاست را نشان دادند/ پیوند بین مردم و حکومت در ۹ دی برای دشمنان دلسردکننده بود
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، حامد شبانی اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین عواملی که باعث به وجود آمدن حماسه 9 دی شد این بود که مردم احساس کردند که انقلاب و اصل انقلاب در خطر است و اصل فتنه چیست.
وی افزود: پس از 8 ماه مردم متوجه شدند که موضوع صرفا سیاسی نیست و باید از انقلابی که تاکنون خون‌های زیادی را در راه آن داده‌اند دفاع کنند.
کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه 9 دی یک نماد مبارزه با ضدانقلاب است و روزی است که جریان حق‌طلب در برابر جریان ضدانقلاب و غیرانقلابی ایستاد، اضافه کرد: تمام دشمنان برای نابودی انقلاب برنامه‌ریزی کرده بودند و اگر قبل از 9 دی در رسانه‌های معاند نظام تبلیغ می‌شد که اغتشاشگران همه مردم آزادی‌طلب هستند، مردم در این روز ثابت کردند که اغتشاشگران اقلیتی در میان موج خروشان ملت هستند.
شبانی ادامه داد: در 9 دی انقلاب در برابر بساری از آفات و خطرات واکسینه شد و بسیاری از افراد در داخل و خارج از کشور مشاهده کردند که مردم همچنان در راه انقلاب خود ایستاده‌اند و اگر انتقاداتی نیز دارند مربوط به رفتار مسؤولان بوده است.
وی تأکید کرد: مردم ایران نشان دادند که بین دین و اعتقادات سیاسی آن‌ها پیوند عمیقی برقرار است و این پیوند بین مردم و حکومت برای دشمنان دلسردکننده بود.
کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به طرح موضوع رفع حصر سران فتنه توسط عده‌ای تصریح کرد: برای عده‌ای سران فتنه ابزاری هستند که سال 88 به نوعی از آن‌ها استفاده شد و امروز نیز به نوعی دیگر برای رسیدن به اهدافشان از آن‌ها استفاده می‌کنند.
شبانی بیان کرد: عده‌ای از مردم گمان می‌کنند که موضوع فتنه سال 88 دعوای موسوی و احمدی‌نژاد بود درحالی‌که از 30 خرداد شاهد شعارهای "انتخابات بهانه است؛ اصل نظام نشانه است" بودیم و این مسائلی است که باید برای مردم روشنگری شود.
وی با اشاره به اینکه در جریان فتنه نقش بهاییت، سلطنت‌طلب‌ها و منافقین را به وضوح داریم که مردم را به اغتشاش دعوت کردند، تصریح کرد: سوالات زیادی در اذهان عمومی در مورد پشت‌پرده فتنه 88 وجود دارد که مردم باید نسبت به آن آگاه شده و حقیقت برای مردم بیان شود.
کارشناس مسائل سیاسی افزود: نخبگان سیاسی و رسانه‌ها باید به درستی روشنگری حماسه 9 دی را داشته باشند چرا که این موضوع و اتفاقات سال 88 یک مسئله امنیت ملی است و همان طور که روز 22 بهمن با عظمت برگزار می‌شود سالروز حماسه 9 دی نیز بایستی باشکوه برگزار شود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۱۱۴۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , حماسه , انتخابات