شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۱
امام جمعه نهبندان:

مردم در ۹ دی ثابت کردند که پاسبان نظام جمهوری اسلامی هستند/ استکبار جهانی و ایادی آن نمی‌خواهند که ۹ دی برجسته شود

امام جمعه نهبندان گفت: مردم در روز ۹ دی جواب ساختار‌شکنی‌ها را دادند و مشت محکمی بردهان یاوه‌گویان داخلی و خارجی زدند و ثابت کردند که پاسبان نظام جمهوری اسلامی و مطیع امر ولایت هستند.
مردم در ۹ دی ثابت کردند که پاسبان نظام جمهوری اسلامی هستند/ استکبار جهانی و ایادی آن نمی‌خواهند که ۹ دی برجسته شود
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام و المسلمین عباسعلی خزاعی اظهار کرد: انتخابات ریاست جمهوری در سال ۸۸ با حضور حداکثری مردم برگزار شد و مشارکت مردم برگ برنده‌ای برای نظام جمهوری اسلامی ایران در سطح بین‌الملل شد.
وی افزود: برخی نخواستند نتیجه انتخابات را بپذیرند و خواستند بدعت خلاف قانون را ایجاد کنند که نظام جمهوری اسلامی در برابر این افراد مقاومت کرد.
 امام جمعه نهبندان تصریح کرد: فتنه‌گران و فریب‌خوردگان چندین ماه در کشور التهاب ایجاد کردند به طوری که استکبار جهانی به طور علنی از آن‌ها حمایت کرد و با این کار انتخابات را بهانه‌ای برای ساختارشکنی قرار دادند.
خزاعی با بیان اینکه هنجارشکنی‌ها در روز عاشورا صبر ملت ایران را لبریز کرد، گفت: مردم در روز ۹۹ دی جواب ساختار‌شکنی‌ها را دادند و مشت محکمی بردهان یاوه‌گویان داخلی و خارجی زدند و ثابت کردند که پاسبان نظام جمهوری اسلامی و مطیع امر ولایت هستند.
 وی با اشاره به اینکه نهم دی‌ماه به عنوان یک روز مهم تاریخی ماندگار شد، افزود: این روز خون تازه‌ای در رگ‌های انقلاب شد و در حقیقت انقلاب را بیمه و برای دهه‌های بعد آن را پویا و تثبیت کرد.
 
امام جمعه نهبندان خاطرنشان کرد: متأسفانه سران فتنه به نظام ظلم کردند و در حالی‌که می‌توانستند اعتراض خود را از مجاری قانونی پیگیری کنند اما ظلم به نظام، طغیان و فتنه‌گری را از آن‌ها شاهد بودیم و برای نظام اسلامی در داخل و خارج هزینه درست کردند.
خزاعی بیان کرد: ۹ دی یوم‌الله است و در آموزه‌های دینی داریم که یوم‌الله‌ را گرامی بدارید و به کوری چشم استکبار جهانی و ایادی داخلی آن باید ۹ دی مانند ۲۲ بهمن با عظمت برگزار شود تا نظام اسلامی تقویت شود.
وی ادامه داد: مطمئناً استکبار جهانی و ایادی آن نمی‌خواهند که ۹۹ دی ویژه و برجسته شود چرا که با اصل نظامی ولایی مشکل دارند و برای آن‌ها سخت است که نظام ولایی تقویت شود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۱۲۱۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , حماسه 9دی , انتخابات