شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۲
رئیس هیات کشتی خراسان‌جنوبی خبر داد

کسب مدال‌نقره فرنگی‌کار خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی کشور/ صعود ۴ کشتی‌گیر استان به مرحله نهایی اردوی تیم ملی

رئیس هیات کشتی خراسان‌جنوبی گفت: جواد فاروجی با گردن‌آویز نقره بر سکوی نایب قهرمانی کشتی فرنگی بزرگسالان کشور ایستاد و ۴ کشتی‌گیر استان به مرحله نهایی تیم ملی راه یافتند.
کسب مدال‌نقره فرنگی‌کار خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی کشور/ صعود ۴ کشتی‌گیر استان به مرحله نهایی اردوی تیم ملی
 
 
 
 
 به گزارش خراسان‌تایم به نقل از فارس عباس سروری اظهار داشت: کشتی‌گیران خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی فرنگی بزرگسالان open کشور خوش درخشیدند.
وی افزود: جواد فرازفاروجی از خراسان‌جنوبی در وزن 55 کیلوگرم این ماراتن ملی با کسب مدال نقره بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد، رامین باستان از تهران رتبه نخست را کسب کرد، محسن شیخی از البرز سوم شد و احسان چمانچی نیز از خراسان‌جنوبی مقام هشتم را از آن خود کرد.
رئیس هیات کشتی خراسان‌جنوبی گفت: ابوالفضل صاحبکاری، جواد فرازفاروجی و  علیرضا افتخاری در رشته کشتی فرنگی بزرگسالان کشور با هنرنمایی در مقابل ملی‌پوشان به مرحله نهایی اردوی تیم ملی راه یافته‌اند.
سروری خاطرنشان کرد: مهرداد بابایی نیز با درخشش وصف‌ناپذیرش در مسابقات قهرمانی رشته کشتی آزاد کشور به مرحله نهایی اردوی تیم ملی صعود کرد.
وی افزود: احسان چمانچی، علیرضا خزایی، جواد فرازفاروجی، محمد شفیعی، رضا پاسبان، مهدی صدیقی و  محمد ایوبی، مهدی پورشایان، سعید رحیمی، رضا افراخته، فریدون کارگرصدرآباد کشتی‌گیران خراسان‌جنوبی در این دوره از مسابقات بودند که سرپرستی و مربیگری تیم را ‌ مجید ایزدی و مسلم نادری‌خادم برعهده داشتند.
گفتنی‌است؛ مسابقات کشتی قهرمانی فرنگی بزرگسال کشوری open از 13 تا 16 دی‌ماه به میزبانی تهران در خانه کشتی هفتم تیر فدراسیون برگزار شد و این دوره از رقابت‌ها از بالاترین سطح فنی رقابت‌ها برخوردار و حضور کشتی‌گیران و قهرمانان ملی‌پوش از ویژگی بارز آن است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۱۳۳۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , تیم ملی , کشتی