سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۴
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:

سرگرم کردن مسلمانان خطرناک‌تر از جنگ‌ نظامی و بحث‌های اقتصادی است

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: وقتی ذخایر علوم انسانی را بعد از جنگ‌های صلیبی و ارتباطات به دست آوردند بیدار بودند و ما خواب بودیم و امروز سرگرم کردن مسلمانان به مراتب خطرناک‌تر از جنگ‌های لفظی، نظامی و بحث‌های اقتصادی است.
سرگرم کردن مسلمانان خطرناک‌تر از جنگ‌ نظامی و بحث‌های اقتصادی است
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، حجت الاسلام والمسلمین سیدعلیرضا عبادی صبح امروز در دیدار با فرماندهان نیروی هوایی خراسان‌جنوبی اظهار داشت: اگر فردی یک ذره کار خیری انجام دهد آن کار در نزد خداوند ضایع نمی‌شود و نباید کارهای خیر خود را برای کسی نقل کنیم و به رخ کسی بکشیم.
وی گفت: کارهای خیر خود را برای روز قیامت بگذارید و تنها کسی که خریدار اعمال خیر افراد است، خداوند متعال می‌باشد و خدا بی‌نیاز است و آن خریدار اعمال شما خواهد بود.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی افزود: اما برای یک ذره کار بد و شری انجام دهیم نیز مجازات می‌شویم و آثار و پیامدهای این رفتار بد را نیز می‌بینیم.
عبادی تصریح کرد: رفتار، گفتار و اعمالمان در این دنیا درست باشد ما را در روز قیامت آزاد می‌کنند و ما در گروی عمل خود هستیم.
وی با بیان اینکه نباید برای چند روز زندگی در دنیا به مال، جان، ناموس و علم مردم تعرض کنیم، ادامه داد: خیانت، اختلاس، سازش با بیگانه، بی‌آبرو کردن مردم و بی‌عدالتی از جمله کلک‌های سیاسی است.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه انسان‌ها با حیله، مکر و نیرنگ با خدا جنگ می‌کنند، خاطرنشان کرد: اگر انسان‌ شب قبل از خواب با خود فکر کند که شاید روز بعد بیدار نشود هیچ‌گاه دروغ نمی‌گوید و تهمت نمی‌زند.
عبادی با بیان اینکه بزرگ‌ترین دشمن انسان، خود انسان است و اگر ما درست باشیم هیچ‌گاه دشمن نمی‌تواند ضرری برساند، اظهار کرد: اگر انسان با خدا باشد هیچ‌کس نمی‌تواند ضرر برساند و اگر از خدا دوری کنیم هیچ‌کس نیز نمی‌تواند نفعی برساند.
وی افزود: ظاهر پارتی‌بازی در جامعه نفع رساندن به انسان است ولی در واقع این پارتی‌بازی‌ها کمک نیست بلکه رفتن به سمت لغزش‌های جهنم است.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی افزود: بسیاری از علومی که غربی‌ها به اسم فیلسوف و دانشمند دارند وراثت‌های مسلمانان بوده و آن‌ها روی این وراثت‌ها کار کردند اما مسلمانان خوابیدند و غربی‌ها نیز تلاش کردند تا خوابمان ببرد.
عبادی بیان کرد: وقتی ذخایر علوم انسانی را بعد از جنگ‌های صلیبی و ارتباطات به دست آوردند بیدار بودند و ما خواب بودیم و امروز سرگرم کردن مسلمانان به مراتب خطرناک‌تر از جنگ‌های لفظی، نظامی و بحث‌های اقتصادی است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۱۵۳۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , سیدعلیرضا عبادی , اقتصاد