سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۳
روز گذشته صورت گرفت

قول مساعد معاون وزیر راه و شهرسازی برای تخصیص اعتبار عملیات محور بجستان - دیهوک

معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی گفت: به صورت ویژه بحث تخصیص اعتبارات باند دوم بجستان، فردوس، دیهوک پیگیری و سال آینده برای اجرا به پیمانکار واگذار و مشکل این محور رفع خواهد شد.
قول مساعد معاون وزیر راه و شهرسازی برای تخصیص اعتبار عملیات محور بجستان - دیهوک
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری ایسنا، امینی، روز گذشته(25 دی‌ماه)، در جلسه با نماینده، فرماندار و اعضای شورای شهر فردوس و مدیرکل راه و شهرسازی خراسان‌جنوبی با اشاره به مشکل تردد بارهای ترانزیتی از محورهای فردوس اظهار کرد: با توجه به اینکه مسیر بندرعباس فردوس مشهد به عنوان کریدور اصلی در طرح جامع حمل و نقل کشور ثبت و مقرر شد موضوع با جدیت تمام پیگیری و مجوز تردد و بیمه بارهای ترانزیت از مسیر فردوس، صادر شود. 
وی افزود: به صورت ویژه بحث تخصیص اعتبارات باند دوم بجستان، فردوس ، دیهوک پیگیری و سال آینده برای اجرا به پیمانکار واگذار و مشکل این محور رفع خواهد شد. 
معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی در خصوص اختصاص سه میلیارد تومان اعتبار برای اجرای باند دوم سه راهی شهید زارع تا بشرویه قول مساعد داد. 
همچنین در این جلسه نماینده، فرماندار و اعضای شورای شهر فردوس و مدیرکل راه و شهرسازی استان در خصوص بحث جاده‌ها و مشکلات بارهای ترانزیتی محورهای مواصلاتی فردوس بحث و خواسته‌های خود را مطرح کردند. 
گفتنی است؛ در این جلسه نماینده و مسئولین شهرستان فردوس، مراتب اعتراض خود را در خصوص تاخیر در احداث باند دوم فردوس، بجستان و فردوس به بشرویه و فردوس به دیهوک و همچنین عدم صدور‌ مجوز از سوی سازمان راهداری درخصوص تردد بارهای ترانزیت از مسیر فردوس و تاخیر در تکمیل باند امداد و نجات اعلام کردند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۱۵۳۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , راهداری , وزارت راه و شهرسازی