پنجشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۷
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت:

تفکر بسیجی وقتی همراه با علم باشد به آن زیبایی و کارآیی می‌دهد

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: دانش بدون تعهد دنیا را به آتش می‌کشد و تفکر بسیجی وقتی همراه با علم باشد به آن زیبایی و کارآیی می‌دهد.
تفکر بسیجی وقتی همراه با علم باشد به آن زیبایی و کارآیی می‌دهد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی ظهر امروز در دیدار با سرمربیان حلقه‌های صالحین بسیج دانشجویی خراسان جنوبی اظهار داشت: بسیجیان مجموعه‌هایی هستند که دانش، ایمان، دانشگاهی بودن، حوزوی بودن، علم و تعهد و تخصص را به هم در می‌آمیزند و این امر باید گسترش پیدا کند.
وی افزود: دانش بدون تعهد دنیا را به آتش می‌کشد و تفکر بسیجی وقتی همراه با علم باشد به آن زیبایی و کارآیی می‌دهد و اگر بخواهیم مشکلات موجود تکرار نشود باید موضوع تعهد که همان تفکر بسیجی است توسعه یابد. 
امام جمعه شهرستان بیرجند گفت: بسیجیان علاوه بر مسئولیت‌هایی که نسبت به خود دارند باید روی طرح‌ها و برنامه‌ها بیش از همه برای توسعه تفکر تلاش کنند و هدف اصلی همه ما باید این باشد که خدمت برای دیگران بر خدمت بر خود ارزشمندتر است.
عبادی افزود: هر فردی وقتی دوران تحصیلش تمام می‌شود باید بداند دین به مردم دارد و همواره انسان و بسیجی است که به دانش جهت می‌دهد و اگر پیشرفت کمی و کیفی تنها برای علم باشد و با تعهد و تفکر همراه نباشد محصولی نخواهد داشت. 
وی گفت: شاخصه دانشگاهی بودن با شاخصه بسیجی بودن مکمل است و تنها وقتی که به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی می‌رسیم که این تجمع یعنی تفکر بسیجی و دانشگاهی حاصل شود.
رئیس بسیج دانشجویی خراسان جنوبی نیز در این دیدار اظهار داشت: در حال حاضر دو برنامه محوری و مهم در دستور کار بسیج دانشجویی استان خراسان جنوبی قرار دارد  که یکی از این برنامه‌ها اجرای طرح کوثران است.
صلاحی با بیان اینکه طرح کوثران قرار است از ابتدای ترم جدید با شدت و قوت بیشتر در خوابگاه‌های دانشجویی با حضور افراد تاثیرگذار ادامه یابد افزود: آثار شهید مطهری دوره تربیت مربی تدریس و فعالیت در زمینه شهید مطهری در دستور کار است. 
وی اظهار داشت: 100 حلقه صالحین در سطح دانشگاه‌های استان تشکیل شده است. 

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۱۷۵۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , دانشگاه , بسیج