يکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۳
مدیر امور فرهنگی دانشگاه بیرجند خبر داد

افتتاح دانشکده صنایع و کامپیوتر دانشگاه صنعتی بیرجند در ایام دهه فجر

مدیر امور فرهنگی دانشگاه بیرجند گفت: کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد و دانشکده صنایع و کامپیوتر دانشگاه صنعتی بیرجند در ایام دهه فجر افتتاح می‌شود.
افتتاح دانشکده صنایع و کامپیوتر دانشگاه صنعتی بیرجند در ایام دهه فجر
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، احمد بخشی صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه، اظهار داشت: از وظایف دانشگاه بیرجند تبیین علمی دستاوردها، چرایی انقلاب اسلامی و بررسی و ارزیابی این دستاوردها است.
 وی با بیان اینکه دانشگاه در راستای نقشی که دارد به تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی می‌پردازد، گفت: در کمیته فرهنگیان استان ۱۲۰ عنوان برنامه پیش‌بینی شده است.
مدیر امور فرهنگی دانشگاه بیرجند افزود: عطرافشانی مزار شهدا، مسابقات فرهنگی و هنری، شرکت در مراسم راهپیمایی  ۲۲ بهمن، نشست تخصصی با موضوع انقلاب اسلامی در تحکیم خانواده، برگزاری کرسی آزاداندیشی با موضوع امنیت ملی و سیاست ایران در منطقه، نمایشگاه عکس انقلاب، مسابقه شعر و کاریکاتور، برگزاری شب شعر انقلاب و برگزاری کارگاه آموزشی سبک زندگی آموزه‌های دینی فرهنگ فاطمی از جمله برنامه‌های کمیته فرهنگیان استان است.
 بخشی تصریح کرد: کارگاه آموزشی با موضوع بانوان با موضوع چگونه دنیایی که رسانه‌ها برای ما ساختند را مدیریت کنیم، همایش انقلاب ادامه دارد، نشست‌های دانشگاهی با موضوع تبیین کارآمدی و دستاوردهای نظام، اردوی جهادی پنج روزه، اعزام تیم‌های تخصصی پزشکی به کمک بسیج جامعه پزشکی به روستاهای محروم استان و برگزاری مجمع عالی بسیج جامعه پزشکی استان از دیگر برنامه‌های شاخص کمیته فرهنگیان در ایام دهه فجر می‌باشد.
 وی ادامه داد: با توجه به فتنه اخیر در کشور و اهانت به پرچم موضوع تکریم و تجلیل از پرچم جمهوری اسلامی ایران در تمام مراسمات کمیته فرهنگیان مدنظر قرار می‌گیرد.
 مدیر امور فرهنگی دانشگاه بیرجند با بیان اینکه دفتر جهاد دانشگاهی استان در محل دانشگاه فرهنگیان راه‌اندازی می‌شود، خاطرنشان کرد: تمام برنامه‌ها و مراسمات متناسب با فرهنگ فاطمی است.
 بخشی اظهار کرد: در راستای دولت الکترونیک بحث اتوماسیون دانشجویی معاونت فرهنگی دانشگاه بیرجند افتتاح می‌شود و دانشجویان می‌توانند در هر زمانی که تقاضایی دارند وارد سایت شوند و برنامه‌های خود را ارائه کنند.
 وی افزود: همچنین کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد و دانشکده صنایع و کامپیوتر دانشگاه صنعتی بیرجند در ایام دهه فجر افتتاح می‌شود.
 مدیر امور فرهنگی دانشگاه بیرجند گفت: پروژه‌های نیمه‌تمام در سطح استان برای افتتاح باید در دهه فجر در اولویت قرار بگیرند چرا که افتتاح اینگونه پروژه‌ها سبب از بین رفتن مشکلات اجتماعی جامعه می‌شود و با خود پیوست اشتغال دارد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۱۷۸۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , صنایع , دانشگاه صنعتی بیرجند