سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۰
فرمانده سپاه سربیشه خبرداد:

بهره برداری 211 پروژه از سال 92 توسط سپاه در شهرستان سربیشه

فرمانده سپاه سربیشه گفت: در راستای اقتصاد مقاومتی درمجموع211پروژه از سال 92 تا امروز با اعتبارحدود 2میلیارد تومان باهمکاری گروه‌های جهادی و حضورمردم به بهره برداری رسیده است.
بهره برداری 211 پروژه از سال 92 توسط سپاه در شهرستان سربیشه
 
سروان کاری فرمانده سپاه سربیشه در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس سیاسی خراسان‌تایم اظهار داشت: ازآن‌جایی که سربیشه یکی ازمناطق محروم شمرده می‌شود درموضوع محرومیت زدایی ودر راستای سخنان مقام معظم رهبری اقداماتی انجام شده است.
وی ادامه داد: در شهردرح مجموعه‌ای از خدمات درحوزه بهداشت، تعلیم وتربیت، اقتصادی، کشاورزی، فرهنگی و عمران زیر ساخت‌هایی انجام شده است.
کاری خاطر نشان کرد: مشابه این کاربا همکاری استان مقدس رضوی در دهستان لانو نیزانجام شده است.
فرمانده سپاه سربیشه تصریح کرد: ازابتدای امسال 15پروژه عمرانی شروع شد وبه بهره برداری رسید که 10 عدد ازاین پروژه‌ها در هفته بسیج و5 پروژه دیگردر دهه فجر قرار است به بهره برداری برسد .
وی خاطرنشان کرد: در راستای اقتصاد مقاومتی درمجموع211پروژه از سال 92 تا امروز با اعتبارحدود 2میلیارد تومان باهمکاری گروه‌های جهادی وحضور مردم به بهره برداری رسیده است.
کاری در مورد گروه های جهادی نیز بیان داشت: 74گروه جهادی که 12گروه آن‌ها دانش آموزی هستند در باب آموزش ، بازسازی وساخت مساجد در قالب گروه‌های یک روزه، سه روزه وهفت روزه از خود شهرستان سربیشه خدمت رسانی کرده‌اند.
فرمانده سپاه سربیشه با بیان اینکه شهرستان سربیشه یشترین میزبانی را از گروه‌های جهادی در کل استان داشته است، گفت: این گروه‌ها شامل 10گروه جهادی میشوند.
وی در راستای مبارزه با مواد مخدر این گونه بیا‌ن داشت: ما برای مبارزه با مواد مخدر طرح کرامت را اجرا کردیم که هم اکنون نیز در حال اجراست.
کاری ادامه داد: در حال عقد قرارداد نهایی با آستان قدس رضوی هستیم که با همکاری بسیجیان وشرکت تعاونی شترمرغ داران قرار است در سربیشه زنجیره تولید شترمرغ را با اعتبار حدود 12 میلیارد تومان راه اندازی کنیم .
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۱۸۶۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم, سپاه , سربیشه