سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۱
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

دشمن در فضای مجازی ارزش‌های دینی را نشانه گرفته است

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: دشمن در فضای مجازی به دنبال تولید محتوا است و در جنگ فرهنگی، سیاسی و تبلیغاتی، فضای مجازی ما در دست دشمن است و با این کار افکار و اندیشه مردم را نشانه گرفته است.
دشمن در فضای مجازی ارزش‌های دینی را نشانه گرفته است
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی ظهر امروز در دیدار با مردم روستای کوشک از توبع بخش قهستان اظهار داشت: مردم با وجود مشکلات و مطالبات به حقی که دارند در صحنه حضور دارند.
وی با بیان اینکه مردم مطالباتی به حق دارند و در این راستا مسئولان اجرایی باید پاسخگو باشند افزود: مردم در فتنه اخیر دشمنان به خاطر فکر و عقیده پاکی که دارند فتنه 8 روزه را تحمل کردند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: دشمن در حال تولید محتوا در فضای مجازی است و با این کار به افکار و اندیشه مردم سر و کار دارد چون این امر می‌تواند ماهیت انسانها را تغییر دهد.
عبادی با بیان اینکه دشمن وقتی ماهیت انسان را تغییر دهد دیگر آب و خاک فایده ندارد افزود: جنگها و هجوم‌های نظامی زمینه نفوذ را فراهم می‌کند و در این جهت آب و خاک را دشمن تصرف می‌کند که این مقدمه سلطه است و در سایه سلطه، دشمن اندیشه‌ها را تغییر می‌دهد.
وی اظهار داشت: بنا به تعبیر رهبری در آینده خرمشهرهای زیادی در پیش خواهیم داشت که از نوع نظامی نیست و فضای مجازی در برابر ظلم و استکبار از دفاع نظامی و آزادی خرمشهر مهم‌‌تر است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۱۸۷۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , سیدعلیرضا عبادی , فضای مجازی