پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۱
مدیرکل تامین اجتماعی خراسان جنوبی خبر داد:

بدهی ۵۶ میلیارد تومانی کارفرمایان به تامین اجتماعی خراسان جنوبی

مدیرکل تامین اجتماعی خراسان جنوبی گفت: مطالبات تامین اجتماعی استان از کارفرمایان بیش از ۵۶ میلیارد تومان است.
بدهی ۵۶ میلیارد تومانی کارفرمایان به تامین اجتماعی خراسان جنوبی
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، مجید درویشی بیان کرد: در حال حاضر مطالبات تامین اجتماعی خراسان جنوبی از کارفرمایان به میزان ۵۶۶ میلیارد تومان است.
وی با اشاره به تعهدات پرداختی تامین اجتماعی به بیمه شدگان بیان کرد: در ۱۰ ماهه سال جاری بیش از ۱۹۱ میلیارد تومان تعهدات کوتاه مدت و بلند مدت پرداخت شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۴ درصد رشد داشته است.
درویشی با اشاره به وضعیت بیمه شدگان بافندگان فرش در استان بیان کرد: تاکنون ۹۰۰ نفر از بافندگان فرش از لیست بیمه تامین اجتماعی حذف شده اند.
وی بیان کرد: در ابتدا بیمه شدگان بافنده فرش در استان پنج هزار و ۱۰۰ نفر بوده اند که به دلایل مختلفی به چهار هزار و ۲۰۰ نفر کاهش یافته اند.
مدیرکل تامین اجتماعی خراسان جنوبی ادامه داد: تاکنون در زمینه بیمه قالی بافان سهیمه جدیدی به استان ابلاغ نشده است.
وی با بیان اینکه در زمینه بیمه کارگران ساختمان مشکلی نداریم، افزود: در حال حاضر ۱۳ هزار و ۴۷۴ نفر بیمه شده کارگر ساختمانی در استان داریم.
درویشی با اشاره به الکترونیکی شدن خدمات تامین اجتماعی بیان کرد: خراسان جنوبی روند الکترونیکی شدن  را از دی ماه  سال جاری آغاز کرده است.
وی بیان کرد: همچنین بیمه شدگان در تمامی مراکز سازمان تامین اجتماعی می توانند با کارت ملی تعهدات درمانی خود را دریافت کنند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۱۹۴۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , بیمه , تامین اجتماعی