شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۸
رئیس حوزه هنری خراسان‌جنوبی:

آثار حوزه هنری خراسان‌جنوبی موفق به حضور در دومین جشنواره فیلم پاسارگاد شد

رئیس حوزه هنری خراسان‌جنوبی گفت: آثار تولیدی واحد هنرهای تصویری حوزه هنری خراسان‌جنوبی موفق به حضور در بخش نهایی داوری دومین جشنواره فیلم 180 ثانیه‌ای پاسارگاد شد .
آثار حوزه هنری خراسان‌جنوبی موفق به حضور در دومین جشنواره فیلم پاسارگاد شد
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری ایسنا، مجید کریمیان گفت: آثار تولیدی واحد هنرهای تصویری حوزه هنری خراسان‌جنوبی موفق به حضور در بخش نهایی داوری دومین جشنواره فیلم 180 ثانیه‌ای پاسارگاد شد و چهار تندیس این جشنواره را در این مرحله از رقابت به خود اختصاص داد .
وی ادامه داد: هشت اثر از خراسان‌جنوبی برای شرکت در جشنواره به دبیرخانه ارسال شده که تعداد هفت اثر محصول حوزه هنری خراسان‌جنوبی و یک اثر تولید صدا و سیمای استان است .
رئیس حوزه هنری خراسان‌جنوبی افزود: این آثار با موضوعات مختلف نظیر تکریم خانواده و حقوق اجتماعی، سبک زندگی و اعتیاد است که توسط هنرمندان استانی سمانه عباس‌پور، محمد مهدی شیروانی، سینا فایده و محمد براتی، مسئول واحد هنرهای تصویری حوزه هنری استان تولید شده است .
کریمیان اظهار کرد: از مجموع 1333 اثر ارسالی 250 فیلم در این مرحله انتخاب شده و به تمام آثار پذیرفته شده در این مرحله تندیس جشنواره و هدیه‌ای به رسم یادبود تقدیم می‌شود .
گفتنی است؛ مراسم اختتامیه و اعلام نفرات برتر پنجم اسفند ماه سال 96 در سالن همایش‌های صدا و سیما در تهران  برگزار می‌شود .

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۱۹۶۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , دهه فجر , جشنواره