جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۰
در مسابقات والیبال لیگ دسته یک بانوان کشور رقم خورد

گذر مدرن خجسته از مشکی‌پوشان/ شکست موسسه‌ نور از نفت امیدیه

در نخستین روز از مسابقات قهرمانی لیگ دسته یک بانوان کشور "جام فجر " تیم مدرن خجسته خراسان‌رضوی از سد مشکی‌پوشان رضوی گذشت و موسسه اعتباری مالی نور خراسان‌جنوبی بازی را به نفت امیدیه خوزستان واگذار کرد.
گذر مدرن خجسته از مشکی‌پوشان/ شکست موسسه‌ نور از نفت امیدیه
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، مسابقات قهرمانی والیبال لیگ دسته یک بانوان کشور "جام فجر " با حضور برترین‌های ایران برگزار می‌شود.
نخستین روز از این ماراتن ملی به میزبانی خراسان‌جنوبی در سالن ورزشی مخابرات بیرجند با رویارویی چهار تیم دیدنی شد.
دربی والیبال بانوان خراسان‌رضوی در مصاف تیم‌های مدرن خجسته و مشکی‌پوشان به "جام فجر " زیبایی وصف‌ناشدنی داد که با شکست 3 بر 2 مشکی‌پوشان خراسان‌رضوی در مقابل مدرن خجسته خراسان‌رضوی به پایان رسید.
در دومین بازی تنها نماینده خراسان‌جنوبی میزبان والیبال خوزستانی‌ها بود که نتوانست از امتیاز میزبانی بهره‌ ببرد و تیم موسسه اعتباری‌مالی نور بیرجند با نتیجه 3 بر 2 در مصاف با نفت امیدیه خوزستان شکست را پذیرا شد.
در مسابقات قهرمانی والیبال لیگ دسته یک بانوان کشور "جام فجر " تیم‌های مشکی‌پوشان خراسان‌رضوی، نفت امیدیه خوزستان، مدرن خجسته خراسان‌رضوی، موسسه اعتباری مالی نور خراسان‌جنوبی و نشاط مهر فارس حضور دارند و به‌صورت دوره‌ای در مقابل هم صف‌آرایی می‌کنند.
نخستین بازی دومین روز این دوره از رقابت‌ها با رویارویی تیم والیبال نشاط‌ مهر فارس در برابر مشکی‌پوشان خراسان‌رضوی انجام می‌‌شود و سپس مدرن خجسته خراسان‌رضوی به مصاف نفت امیدیه خوزستان می‌رود و بلند‌قامتان موسسه‌ اعتباری مالی نور خراسان‌جنوبی در استراحت قرعه‌کشی خواهند بود.
گفتنی است؛ دور برگشت مسابقات والیبال لیگ دسته یک والیبال بانوان کشور "جام فجر " از 19 تا 23 بهمن‌ماه به میزبانی خراسان‌جنوبی در بیرجند برگزار می‌شود؛ دور رفت این رقابت‌ها نیز از 3 تا 6 بهمن‌ماه به میزبانی خراسان‌رضوی در مشهد انجام شد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۲۱۴۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , مسابقات , والیبال