شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۲
در مسابقات قوی‌ترین مردان شرق کشور

پولادمرد خراسان‌جنوبی با گردن‌آویز نقره در سکوی نایب‌قهرمانی رقابت‌ها ایستاد

رئیس هیأت بدنسازی و پرورش اندام خراسان‌جنوبی گفت: در مسابقات قوی‌ترین مردان شرق کشور سیدمصطفی ظفره با کسب مدال نقره بر جایگاه نایب‌قهرمانی رقابت‌ها تکیه زد.
پولادمرد خراسان‌جنوبی با گردن‌آویز نقره در سکوی نایب‌قهرمانی رقابت‌ها ایستاد
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، محمدامین محمدپرست اظهار داشت: پرونده مسابقات قهرمانی قوی‌ترین مردان شرق کشور گرامیداشت دهه فجر در خراسان‌شمالی بسته شد.
وی افزود: در این ماراتن ملی 30 پولادمرد استان‌های خراسان‌رضوی، سیستان‌وبلوچستان، خراسان‌شمالی، گلستان و خراسان‌جنوبی در سالن ورزشی کارگران امام علی(ع) بجنورد با یکدیگر به رقابت پرداختند.
رئیس هیأت بدنسازی و پرورش اندام خراسان‌جنوبی تصریح کرد: مسعود قلندری، صمد زمانی، روح‌الله روشنی، سیدمصطفی ظفره، حسن خاکیان و فرزاد معتصمیان پولادمردان راه‌یافته به فینال مسابقات قوی‌ترین مردان شرق کشور بودند.
 محمدپرست یادآور شد: مسعود قلندری از گلستان بر سکوی قهرمانی رقابت‌ها ایستاد، سیدمصطفی ظفره از خراسان‌جنوبی با کسب نشان نقره در جایگاه نایب‌قهرمانی مسابقات ایستاد و صمد زمانی از خراسان‌شمالی به مقام سوم دست یافت.
وی خاطرنشان کرد: حمید یعقوبی داور برجسته خراسان‌جنوبی قضاوت مسابقات قوی‌ترین مردان شرق کشور در بجنورد را بر عهده داشت.
گفتنی است؛ در مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات با حضور مسؤولان اداری و ورزشی خراسان‌شمالی از نفرات اول تا سوم با حکم قهرمانی و مبالغ نقدی به ترتیب هفت میلیون ریال، پنج میلیون ریال و سه میلیون ریال تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۲۱۴۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , مسابقات , دهه فجر