شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۰
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی:

سالن علامه فرزان بیرجند به سرعت بازسازی می‌شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: سالن علامه فرزان بیرجند که برای فعالیت‌های هنری هنرمندان بود، به سرعت و با تمام توان بازسازی خواهد شد.
سالن علامه فرزان بیرجند به سرعت بازسازی می‌شود
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، احمد محبی اظهار کرد: روز گذشته در ابتدای حادثه آتش‌سوزی سالن علامه فرزان بیرجند، نیروهای امدادی و موثر در محل حادثه حضور پیدا کرده و با تمام توان در راستای خاموش کردن آتش تلاش کردند. 
وی افزود: این مجموعه، یک سالن استاندارد، کاملا حرفه‌ای و دارای استانداردهای سمعی و بصری برای هنرمندان بود که جزء سالن‌های معتبر و استاندارد شهرستان بیرجند بود. 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی بیان کرد: این سالن با ظرفیت 375 صندلی در پایین و 12 صندلی در بالای سالن یکی از استانداردترین سالن‌های بیرجند بود. 
محبی ضمن تشکر از تلاش نیروهای امدادی و آتش نشانان برای اطفای حریق، افزود: این نوید را به هنرمندان می‌دهم تا با تمام قوت و در اسرع وقت این سالن بازسازی شود و وقفه‌ای در کار و فعالیت‌های هنری انفاق نیفتد. 
وی یادآور شد: از مردم خواهشمندم تا زمانی که نظر کارشناسی در خصوص این حادثه داده نشود، از هر گونه اظهارنظر در این مورد پرهیز کنند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۲۱۶۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , آتش‌سوزی , سالن علامه فرزان