شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۴

همایش یاوران انقلاب برگزار شد

همایش یاوران انقلاب باحضور جمعی از دانش آموزان پیشتاز عضو سازمان دانش‌آموزی استان خراسان‌جنوبی در محل سالن شهیدین قاسمی برگزار گردید.
همایش یاوران انقلاب برگزار شد
 

 
 به گزارش خراسان‌تایم مدیر کل آموزش و پروش استان خراسان جنوبی به همراه مدیر کل تربیت و سلامت و مدیر کل حفاظت از محیط زیست و همچنین مسؤل سازمان دانش آموزی شهرستان بیرجند و جمعی از بانوان فرهنگی مبارز انقلاب اسلامی در این همایش شرکت نموده و از نحوه ی برگزاری مانور یاوران انقلاب بازدید نمودند .
سرود ,سخنرانی,رژه‌ی سازمانی, تجلیل از بانوان فرهنگی مبارز و اجرای مانور یاوران انقلاب از برنامه‌های قابل ذکر این مراسم بود.
 بااطمینان رییس سازمان دانش آموزی استان ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره‌ی شهدای انقلاب اسلامی و امام راحل و آرزوی طول عمر با برکت برای مقام معظم رهبری اظهار داشت: 630گروه دانش آموزی در مدارس استان سازمان‌دهی شده و بیش از 20000دانش آموز عضو سازمان هستند.
وی از اعزام 15 کاروان به عتبات خبر داد و گفت: ما از اولین استان ها‌در اعزام کاروان به عتبات هستیم.
در ادامه حجت الاسلام علی رضایی باگرامی‌داشت دهه‌ی مبارک فجر اظهار داشت: انقلاب ما شعاعی از انقلاب رسول الله است .
وی ضمن ارتباطی که بین انقلاب و آرمان‌های زندگی حضرت مریم برقرار کرد افزود: هربانوی مسلمان باید الگویی داشته باشد و خود را به آن الگو نزدیک کند لذا قرآن حضرت مریم را به عنوان الگو معرفی می کند که مادر روح الله است.
ودر پایان از دانش آموزان خواست راه امام را ادامه داده و با استکبار مبارزه نمایند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۲۱۶۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , همایش , انقلاب