شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۹
در مسابقات قهرمانی مراکز آموزش‌عالی منطقه ۹ کشور

۸ مدال رنگی رهاورد دو و میدانی‌کاران دانشگاه بیرجند شد

در مسابقات قهرمانی دو و میدانی مراکز آموزش‌عالی منطقه ۹ کشور دانشجویان دانشگاه بیرجند با کسب ۸ نشان رنگی بر سکوی نخست تیمی رقابت‌ها ایستادند.
۸ مدال رنگی رهاورد دو و میدانی‌کاران دانشگاه بیرجند شد
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، در مسابقات قهرمانی مراکز آموزش‌عالی منطقه 9 کشور دانشجویان دانشگاه بیرجند خوش درخشیدند.
در این ماراتن ملی قریب بر 100 دو و میدانی‌کار دانشگاه‌های فردوسی مشهد، سبزوار، نیشابور، بجنورد، امام رضا(ع)، گلبهار سناباد، خاوران، قوچان، سمنان، گیلان، شیروان و بیرجند در مشهد مقدس به مصاف هم رفتند.
عادل بهرامیان در رشته‌های پرش سه‌گام، پرش ارتفاع و پرش طول مسابقات دو و میدانی دانشگاه‌های منطقه 9 کشور با مدال طلا بر سکوی قهرمانی ایستاد و در دوی 100 متر  مسابقات نیز با گردن‌آویز نقره بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد.
حسین احمدی در ماده پرتاب نیزه این ماراتن منطقه‌ای با کسب نشان طلا بر سکوی نخست رقابت‌ها قرار گرفت.
 منیب فقهی در مسابقات قهرمانی دوی 5 هزار متر  و یک‌هزار متر با کسب مدال برنز  سکوی سوم مسابقات دانشجویان دانشگاه‌های منطقه 9 کشور را از آن خود کرد.
 در بخش تیمی این دوره از مسابقات تیم دو و میدانی دانشگاه بیرجند متشکل از رضا دلاکه، امیرحسین رجبی، حسین احمدی و  نبی  یوسفی با مدال طلا در جایگاه قهرمانی رقابت‌ها قرار گرفت.

انتهای پیام/ 4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۲۱۶۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , دانشگاه بیرجند , دو و میدانی