شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۰
سرپرست معاونت امور اقتصادی استانداری خراسان‌جنوبی:

با تمام دیدگاه‌های مختلف باید تابع ولایت باشیم/ اقتصاد مقاومتی تنها راه‌حل مقابله با تحریم‌ها است

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی تنها راه مقابله با تحریم‌ها و شرایط نامناسب اقتصادی کشور هست.
با تمام دیدگاه‌های مختلف باید تابع ولایت باشیم/ اقتصاد مقاومتی تنها راه‌حل مقابله با تحریم‌ها است
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، محمد حسینی ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان بشرویه ضمن تبریک ایام‌الله دهه مبارک فجر اظهار داشت: یادآوری دلاورمردی بزرگ‌مردان تاریخ انقلاب در ایام‌الله دهه فجر ضروری ست.
وی افزود: ملت ایران مدیون امام خمینی (ره) هستند که با اقدامات شجاعانه خود تحولی شگرف در کشور به وجود آورده و با شکل دادن انقلاب اسلامی امنیت و آسایش را برای ما به ارمغان آوردند.
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان‌جنوبی عنوان داشت: دشمن امروز تنها به دنبال تخریب و از بین بردن نظام و انقلاب ماست لذا ملت ایران با هوشیاری و بصیرت خود نباید اجازه هیچ‌گونه توطئه و تفرقه‌افکنی را به دشمنان بدهند.
حسینی بر حفظ وحدت در جامعه تأکید کرد و افزود: تمام افراد فعال در عرصه‌های سیاسی، اقتصادی اجتماعی با تمام جناح‌ها و دیدگاه‌های مختلف خود باید تنها تابع ولایت باشند.
وی عنوان داشت: در سال 93 در بخش آب‌وخاک تنها 16 میلیارد تومان در طرح‌های متعددی هزینه شده که خوشبختانه این رقم اعتباری امسال به بیش از 145 میلیارد تومان تنها در بخش‌های آب‌وخاک رسیده است.
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان‌جنوبی بیان داشت: مشکلات و ضعف‌ها در تمامی دولت‌ها دیده شده، ولیکن آنچه مهم است همراهی ملت و دولت و نیز حمایت مردم از دولت در شرایط بد اقتصادی و وجود تحریم‌ها هست.
حسینی ادامه داد: در حال حاضر تحقق اقتصاد مقاومتی تنها راه‌حل مقابله با تحریم و شرایط نابسامان اقتصادی است.
فرماندار شهرستان بشرویه نیز در این جلسه اظهار داشت: از ابتدای سال 14 کارگروه اشتغال در شهرستان برگزار شده که بیش از 40 مصوبه داشته و اکثر مصوبات نیز اجرایی شده است.
علیرضا زمان زاده عنوان داشت: در زمینه جذب تسهیلات بهین یاب نیز 23 طرح با 14 میلیارد تومان اعتبار و در تسهیلات فراگیر نیز 24 طرح معرفی شده است.
وی افزود: در سال جاری بیش از 400 فرصت شغلی در شهرستان بشرویه ایجاد شده که این میزان طبق تعهد امسال کمیته اشتغال شهرستان هست.
فرماندار شهرستان بشرویه بیان کرد: خوشبختانه مصوبات خوبی در خصوص اقتصاد و حمایت از تولیدات داخل شهرستان انجام داده‌ایم.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۲۱۷۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , تحریم , اقتصاد مقاومتی