شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۲

بیش از۲۰۰۰ فرهنگی خراسان جنوبی در هشتمین آزمون تفسیر قرآن شرکت کردند

سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی خراسان جنوبی از شرکت بیش از ۲ هزار معلم خواهر و برادر در هشتمین آزمون تفسیر قرآن فرهنگیان خبر داد.
بیش از۲۰۰۰ فرهنگی خراسان جنوبی در هشتمین آزمون تفسیر قرآن شرکت کردند
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، فرشید جعفری صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آزمون تفسیر قرآن فرهنگیان برای هشتمین سال متوالی در شهرستان‌ها و مناطق استان در ایام الله دهه مبارکه فجر برگزار شد.
وی، تلاش برای انس بیشتر فرهنگیان با مفاهیم قرآن کریم، توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی و تشویق فرهنگیان به فراگیری آموزه‌های مذهبی و به کاربستن این آموزه‌ها در زندگی فردی و اجتماعی و انتقال آن به دانش‌آموزان را از اهداف برگزاری این آزمون برشمرد.
سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی خراسان جنوبی بیان کرد: مرحله شهرستانی مسابقات قرآن، عترت و نماز فرهنگیان در رشته‌های قرائت قرآن، حفظ قرآن کریم، نهج البلاغه و احکام با حضور 3 هزار و 500 فرهنگی در دهه مبارک فجر در شهرستان‌ها و مناطق استان انجام شد.
جعفری عنوان کرد: برپایی دوره‌های ختم قرآن کریم، محافل انس با قرآن کریم و جلسات گفتمان دینی از دیگر برنامه‌هایی است که در این ایام در مدارس و مرکز دارالقرآن استان اجرا شده است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۲۱۸۷
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , فرهنگیان , تفسیر قرآن