شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۶
نماینده مردم بیرجند، درمیان وخوسف در مجلس:

۶۵ میلیارد تومان به اعتبارات تملک دارایی خراسان جنوبی افزوده شد

نماینده مردم بیرجند، درمیان وخوسف در مجلس با بیان اینکه ۶۵ میلیارد تومان به اعتبارات تملک استان افزوده شده است گفت: از ایجاد درمانگاه شمال شهر بیرجند خوشحال هستیم.
۶۵ میلیارد تومان به اعتبارات تملک دارایی خراسان جنوبی افزوده شد
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در دیدار نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رئیس و معاونان دانشگاه علوم پزشکی بیرجند اظهار داشت: افرادی که منتقد طرح تحول سلامت هستند این نقدها به معنی نفی اصل طرح اصلی نیست بلکه این افراد می‌گویند طرح خوب است اما باید اصلاح شود.
نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: به خاطر ایجاد درمانگاه شمال شهر که کنار مسجدالحسین جوادیه است از همه قدردانی می‌کنم چون  مردم مراجعات زیادی دارند و طبق رایزنی‌های صورت گرفته با مسئولین تامین اجتماعی و آقای نوبخت کمیسیون بهداشت مجلس و همچنین دیداری با وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی دستور تاسیس یک درمانگاه تامین اجتماعی برای شمال شهر را هم گرفتیم تا مردم شمال شهر مردمی محروم از نظر اقتصادی هستند و مورد بی‌مهری قرار نگیرند.
عبادی افزود: تلاش شود تا حتما این درمانگاه ماندگار باشد و ساختاری چیده شود که پایدار باشد و موقتی نباشدو یا اگر مدیر عوض شود دچار مشکل نشود و اگر ساختمان هم نیاز دارد حاضر به پیگیری هستیم.
وی با بیان اینکه برای خدمت به مردم آنچه که از دست مجموع نمایندگان ساخته باشد انجام می‌دهند اظهار داشت: در مورد مرکز درمان ناباروری و کمبود فوق تخصص ناباروری، حاضر به همکاری هستیم.
رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی در مجلس افزود: حدود 65 میلیارد تومان با کمک نمایندگان به اعتبارات تملک دارایی استان افزوده شده و حدود 4 میلیارد به دانشگاه علوم پزشکی اختصاص یافت.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۲۱۹۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , دانشگاه علوم پزشکی , دهه فجر