يکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۱
نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس:

انقلاب اسلامی ایران بین‌الطلوعین ظهور است/ برنامه استکبار این است که در هیچ عرصه‌ای پیشرفت نکنیم

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران بین‌الطلوعین ظهور امام زمان(عج) است، گفت: مرحوم علامه طباطبایی در ابتدای انقلاب در تفسیر المیزان می‌فرمایند این انقلاب مقدمه ظهور است.
انقلاب اسلامی ایران بین‌الطلوعین ظهور است/ برنامه استکبار این است که در هیچ عرصه‌ای پیشرفت نکنیم
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدمحمدباقر عبادی، ظهر امروز در جمع راهپیمایان شهر خوسف ضمن گرامیداشت یاد امام راحل(ره) و شهدای انقلاب اظهار داشت: در گذشته اگر جهاد با شمشیر بود و در کنار پیامبر می‌ایستادند و از اسلام دفاع می‌کردند، امروز شکل جهاد تغیر کرده است.
وی با بیان اینکه حضور در راهپیمایی گاهی آثاری دارد که پیامد آن از جنگ‌هایی که صورت می‌گیرد بیشتر است، تصریح کرد: حضور مردم در این صحنه‌ها پیام فوق‌العاده‌ای به دشمنان و استکبار جهانی دارد.
نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی عنوان داشت: انقلاب ما همواره با رهبری ولایت و پشتیبانی مردم گردنه‌های مهم را یکی پس از دیگری طی کرده تا به اینجا رسیده و ادامه راه نیز چنین خواهد بود.
عبادی بیان داشت: مردم در طول سال‌های پس از انقلاب شجاعانه پشت سر ولایت فقیه ایستاده و در برابر این همه توطئه، فتنه، تحریم،جنگ‌ها و چالش‌های متعدد و ناامنی‌های را که دشمن پیرامون ایران ایجاد کرد تاب آوردند و دشمنان نتوانستند این اراده آهنین که پشتوانه عنایت الهی را دارد درهم بشکنند.
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران بین‌الطلوعین ظهور امام زمان(عج) است تصریح کرد: مرحوم علامه طباطبایی در ابتدای انقلاب در تفسیر المیزان می‌فرمایند این انقلاب مقدمه ظهور است.
نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی عنوان داشت: امروز در حالی ورود به چهلمین سالگرد انقلاب را جشن گرفتیم که باید ببینیم دستاوردها و آثار این انقلاب چه بوده است؟
عبادی به سفر خود به یکی از کشورهای اروپایی اشاره کرد و گفت: در سفر به یکی از کشورهای اروپایی که از جمله کشورهای پیشرفته و با سرانه درآمد بالا در جهان است و طی مذاکراتی که با مسؤولین این کشور داشتیم یکی از مسؤولین این کشور ناخواسته اقرار کرد که در خاورمیانه کشوری مانند ایران پیدا نمی‌شود که این‌گونه از جهت نظامی و امنیتی روی پای خودش ایستاده باشد چراکه ما با اجازه آمریکا آب هم نمی‌توانیم بخوریم اما شما در منطقه خاورمیانه در میانه آتش روی پای خود ایستاده‌اید.
وی با اشاره به حدیث پیامبر اسلام(ص) در مورد پیشرفت علمی ایرانیان در آخرالزمان عنوان داشت: در عرصه نانو در جهان پیشرفت‌های خیره‌کننده‌ای داشتیم به طوری که زمانی عده‌ای از مسؤولین کشور گزارش می‌دادند که در سفری که به یکی از کشورهای پیشرفته دنیا داشتیم به آن‌ها پیشنهاد مبادله علمی در زمینه فناوری نانو دادیم.
نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی  اضافه کرد: اما طرف مقابل که فکر نمی‌کرد در این عرصه تا این حد پیشرفت داشته‌ایم از قبول پیشنهاد امتناع کرد چراکه آن‌ها اطلاعات علمی خود را به کشور دیگری نمی‌دهند مگر اینکه اطلاعات خوبی در ازای آن دریافت کنند، اما پس از آن که در یک مورد تحقیقاتی برای آن شخص مثال زدیم که آیا در این مورد به نتیجه رسیده‌اید یا خیر پاسخ منفی داد و ما گفتیم در این مورد به نتایجی رسیدیم که تعجب و حیرت طرف مقابل و اعلام آمادگی آن‌ها برای مبادله علمی را در پی داشت.
عبادی با بیان اینکه در بعد نظامی زمانی که اصول نظامی با ذهن خلاق و مبتکر جوان انقلابی ایرانی ترکیب می‌شود دستاورد آن تولید موشک‌های نقطه‌زن و پیشرفته ایرانی است، تصریح کرد: آیا قبل از انقلاب انگلیسی‌ها و آمریکایی‌ها اجازه می‌دادند کشور تا این حد خودکفا بوده و در عرصه نظامی پیشرفت کند؟!
وی با بیان اینکه قبل انقلاب در بحث اقتصاد نیز وابستگی شدیدی به خارج از کشور داشتیم، تصریح کرد: بسیاری از روستاهای ما فاقد زیرساخت‌های ابتدایی از جمله آب برق و جاده بود و این در حالی بود که درآمد نفت آن دوره و بسیار بیشتر و جمعیت به مراتب کم‌تر از امروز بود.
نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی عنوان داشت: یکی از آثار این انقلاب که طلیعه ظهور امام زمان است احیای معنویت و زنده کردن عبادت خداوند در سراسر دنیا است به طوری که آثار این انقلاب حتی مرزهای استکبار جهانی را در نوردیده است.
عبادی با بیان اینکه برنامه استکبار، آمریکا و ایادی آن‌ها این است که در هیچ عرصه‌ای پیشرفت نداشته باشیم، خاطرنشان ساخت: جنگ تحمیلی هشت ساله، تحریم‌ها، بحران‌هایی که در اطراف کشور به وجود آمد و فتنه‌های داخلی ایجاد شده به واسطه منافقین از جمله اقداماتی بود که دشمن در راستای این هدف آن را اجرا کرد چراکه آمریکایی‌ها نگران این بودند که پیشرفت‌های جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های گوناگون به قدری زیاد بشود که ایران را تبدیل به الگویی برای سایر کشورها کند و آن‌ها نیز به این باور برسند که ما نیز می‌توانیم زیر یوغ آمریکا نبوده و پیشرفت کنیم.
وی ابراز داشت: دو سال قبل پیش از اینکه تحریم‌ها ایجاد شود آمریکایی‌ها می‌گفتند اقتصاد ایران در حال یک جهش بزرگ است و به همین دلیل بلافاصله ما را تحریم کردند تا اقتصاد کشور را قفل کنند.
نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در تحریم‌ها آسیب‌هایی دیدیم، اذعان داشت: دلیل این مسئله این بود که اقتصاد ما اقتصادی نبود در برابر تحریم‌ها مقاومت کند.
عبادی با بیان اینکه دستاوردها در حیطه اقتصادی فوق‌العاده بالا بود، گفت: یکی از کارهایی که انقلاب انجام داد این بود که به ملت‌های دنیا شهامت داد و قبل از آن کسی جرئت نداشت که مرگ بر آمریکا بگوید.
وی ادامه داد: امروز بلایی به سر آمریکا آمده که در داخل آمریکا شعار مرگ بر آمریکا سر می‌دهند و پرچم آمریکا را آتش می‌دهند و دیگر کشورهای دنیا نیز جرأت ایستادگی در برابر آمریکا را دارند.
نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اگر امروز آمریکا از نظام ما عصبانی است به دلیل این است که به دنیا جرأت داده‌ایم که در برابر استکبار بایستد.
عبادی با اشاره به اینکه روش مقابله با انقلاب پیچیده است، گفت: جنگ فرهنگی، شبیخون فرهنگی و شبکه‌های ماهواره‌ای نمونه‌ای از اقدامات علیه انقلاب است.
وی بیان کرد: شبکه‌های ماهواره‌ای به طور رایگان با محتوای زشت و زننده را ملت ما پخش می‌کنند تا عفت و پاکدامنی را از بین ببرند در حالی که این برنامه‌ها را برای کشور خود پخش نمی‌کنند.
نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه علاقه دارند سبک زندگی ما را غربی کنند و جوانان ایرانی به جای فرزندآوری و تشکیل خانواده به دنبال سگ باشد، گفت: امروز جمعیت در قدرت سیاسی حرف اول را می‌زند.
عبادی اضافه کرد: انگلیس برای توقف جمعیت ایران در جنگ جهانی اول مرزها را بستن تا غذا و مایحتاج به کشور ما نرسد و از جمعیت 22 میلیونی ایران 11 میلیون نفر از بین رفتند و این بلاها را انگلیسی که ادعای حقوق بشر دارد بر سر ملت ما آورد.
وی اذعان داشت: جمعیت زیاد اقتدار می‌آورد و برای همین است که در شبکه‌های ماهواره تبلیغات دارند تا سگ جای فرزند را بگیرد در حالی که برای خود تبلیغ فرزندآوری می‌کنند.
نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه تغییر سبک زندگی اسلامی به سبک زندگی غربی و آمریکایی برنامه دشمن است، افزود: دشمن می‌خواهد با ترویج بدحجابی و بی‌عفتی خانواده‌ها از هم پاشیده شود.
عبادی تصریح کرد: دشمن با ساخت با داعش و امثال این‌ها ما را مشغول می‌کنند که به اوضاع داخلی مانند مبارزه با فساد و تبعیض و ساختار امور اداری نرسیم و در نهایت بگویند که انقلاب موفق نبوده است.
وی اذعان داشت: بر تمام قوا لازم است که در برابر مفسدین رودربایستی را کنار بگذارند و عدالت اجتماعی را به‌عنوان یک رسالت بزرگ سرلوحه کار خود قرار دهند.
نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: در بودجه امسال یکی از مصوبات این بود که مالیات بر اساس حقوق باشد تا درآمدها به هم نزدیک شود و نمایندگان به این موضوع رأی دادند.
عبادی با بیان اینکه مبارزه با فساد را قوه قضاییه انجام می‌دهد و جا دارد از روند رو به رشد این قوه تشکر کنیم، گفت: زمانی بود که این قوه رودربایستی داشت و برای اینکه فلانی آقازاده و یا وابسته به یک جریان بود مماشات می‌کرد اما امروز معاون اول رئیس‌جمهور یک دولت به خاطر مفاسد اقتصادی و یا فلان آقازاده در زندان است.
وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری از اژدهای هفت‌سر فسادها یاد کردند، گفت: عده‌ای موقع مقابله با فسادها شلوغ می‌کنند و ما نباید فریب موج‌سازی و هیاهوها را بخوریم چراکه راه مبارزه با فساد عدم رودربایستی با جریان‌های سیاسی است.
نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در کار قوه قضاییه ایرادهایی وجود دارد اما روند خوب است، افزود: آمریکایی‌ها می‌خواهند اینقدر ما را مشغول کنند که به داخل کشور، اقتصاد، اصلاح امور، عدالت اجتماعی و مبارزه با مفسدین اقتصادی نپردازیم.
عبادی با تأکید بر اینکه مسؤولین باید هوشیار باشند، گفت: می‌خواهند ملت را ناامید کنند و در شبکه‌های اجتماعی آمار دروغ می‌دهند در حالی که باید بدانیم برنامه استکبار جهانی ناامید کردن مردم است و یکی از بهترین ابزارهای آن‌ها شبکه‌های اجتماعی است.
وی ادامه داد: به دلیل اینکه جمهوریت، استقلال و آزادی داریم، نمی‌خواهند اقتدار ما را ببینند و از راه تهاجم‌های گوناگون وارد می‌شوند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۲۲۰۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , استکبار , راهپیمایی