دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۱
مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان‌جنوبی:

جشنواره فیلم فجر در خراسان‌جنوبی به کار خود پایان داد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: سی و ششمین جشنواره فیلم فجر خراسان‌جنوبی پس از اکران ١٢ فیلم فاخر بخش مسابقه جشنواره شب گذشته در سینما بهمن بیرجند به کار خود پایان داد.
جشنواره فیلم فجر در خراسان‌جنوبی به کار خود پایان داد
 
 
 
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از  روابط‌عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی، احمد محبی، دبیر جشنواره فیلم فجر در استان با اشاره به برگزاری سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر برای چهارمین سال در استان  از ١٣ لغایت ٢٢ بهمن‌ماه جاری در بیرجند گفت:  ١٢ فیلم فاخر بخش مسابقه و چهار فیلم بخش کودک و نوجوان در ٤٠ سانس در سالن سینما بهمن در سانس‌های ١٠ صبح،١٤:٣٠، ١٦:٠٠، ١٨:٣٠ و ٢١ اکران شد.
وی با بیان اینکه جزو معدود استان‌هایی بودیم که توانستیم با تلاش‌های انجام شده مجوز اکران بسته فیلم‌های سودای سیمرغ یک را دریافت کنیم، یادآور شد:در این بسته فیلم‌های مصادره به کارگردانی مهران احمدی، عرف سرد سهیل بیرقی، امپراطور جهنم از پرویز شیخ طادی، سرو زیر آب محمدعلی باشه آهنگر، تنگه ابوقریب از بهرام توکلی، لاتاری محمدحسین مهدویان و اتاق تاریک از روح‌الله حجازی و همچنین فیلم‌های جشن دلتنگی از پوریا آذربایجانی، کامیون به کارگردانی کامپوزیا پرتوی، هایلایت اصغر نعیمی، شعله‌ور حمید نعمت‌الله، فیلشاه هادی محمدیان، نیز در این بسته موجود بود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی از اکران دو فیلم انیمیشن و سه فیلم دیگر ویژه کودک و نوجوان خبر در استان خبر داد و تصریح کرد: فیلم‌های «قهرمانان کوچک»، «دنیای کیف‌ها»، «فیلشاه»، «دزد و پری دو» و «شکلاتی» به ترتیب هر روز یک فیلم، از چهاردهم تا هجدهم بهمن‌ماه جاری به صورت رایگان با استقبال پرشور کودکان و نوجوانان در ساعت ١٠ صبح در محل سینما بهمن بیرجند اکران شد.
محبی از استقبال ٦ هزار و ٥٠٠ نفری هم استانی‌ها از اکران فیلم‌های این دوره از جشنواره خبر داد و بیان داشت: برای برگزاری هر چه‌ بهتر جشنواره فیلم فجر در استان از تمام ظرفیت‌های ممکن کمک گرفته و شرایطی را به وجود آوردیم که بخش عمده‌ای از هم استانی‌ها بتوانند به تماشای فیلم‌ها بنشینند.
گفتنی است؛ سی و ششمین جشنواره فیلم فجر خراسان‌جنوبی شب گذشته با اکران فیلم "شعله ور" به کارگردانی حمید نعمت‌الله در سینما بهمن بیرجند به کار خود پایان داد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۲۲۰۷
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , فجر , جشنواره