دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۹
فرماندار درمیان:

به نفع مردم از سیاسی‌کاری و موازی‌کاری بپرهیزیم

فرماندار درمیان با بیان اینکه همه ارگان‌ها و سازمان‌ها باید خدمت به مردم را جزو وظایف خود بدانند، گفت: باید از سیاسی‌کاری و موازی‌کار بپرهیزیم تا مردم متضرر نشوند.
به نفع مردم از سیاسی‌کاری و موازی‌کاری بپرهیزیم
 
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس از درمیان، محمد بشیری‌زاده صبح امروز در مراسم افتتاح طرح جهاد پزشکی میلاد تا میلاد در این شهرستان اظهار داشت: مسؤولین باید به عمل ثابت کنند که خادم مردم هستند.
وی با بیان اینکه 40 سال از عمر پربرکت انقلاب اسلامی ایران می‌گذرد و هر روز شاهد پیشرفت و توسعه کشور هستیم، تصریح کرد: انقلاب به بلوغ اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی رسیده است.
فرماندار درمیان یادآور شد: امروز توان سپاه در تمام بخش‌های این شهرستان نهادینه شده است.
بشیری‌زاده با بیان اینکه همه ارگان‌ها و سازمان‌ها باید خدمت به مردم را جزو وظایف خود بدانند، افزود: باید از سیاسی‌کاری و موازی‌کار بپرهیزیم تا مردم متضرر نشوند.
وی گفت: در این شهرستان مرزی با همکاری تمام دستگاه‌های نظامی و انتظامی امنیت کامل برقرار بوده و برادران اهل سنت و تشیع بدون هیچ‌گونه اختلافی در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند.
فرماندار درمیان ادامه داد: برای پیشرفت در کارها باید فرمایشات مقام معظم رهبری سرلوحه کار همه مسؤولان قرار گیرد.
بشیری‌زاده با بیان اینکه باید تریبون‌های ما تریبون‌های خدمت و وحدت در جامعه باشد، افزود: همچنین باید در مردم احساس آرامش و امنیت را ایجاد نماییم.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۲۲۱۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , مرز , درمیان