سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۴
نماینده مردم قائنات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی:

حضور مردم در ۲۲ بهمن نشان از زنده‌بودن انگیزه‌های اول انقلاب داشت/ مسؤولین در رفع مشکلات معیشتی مردم تلاش کنند

نماینده مردم قائنات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دادند که پای انقلاب، نظام و آرمان‌های خود ایستاده‌اند و انگیزه‌های عدالت‌خواهی اول انقلاب همچنان زنده است.
حضور مردم در ۲۲ بهمن نشان از زنده‌بودن انگیزه‌های اول انقلاب داشت/ مسؤولین در رفع مشکلات معیشتی مردم تلاش کنند
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از فارس، فرهاد فلاحتی اظهار داشت: مردم ایران در 22 بهمن جشن 39 سالگی پیروزی انقلاب را باشکوه برگزار کردند.
وی افزود: مردم انقلاب را به سختی به دست آوردند و تاکنون حفظ کرده‌اند و بدیهی است که پای انقلاب خود می‌ایستند و نظام را تقویت می‌کنند.
نماینده مردم قائنات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مستکبرین جهان و در رأس آن آمریکا حرف‌های مضحکی در رسانه‌ها علیه ایران می‌زنند و می‌خواستند به نحوی وانمود کنند که مشکلات اقتصادی و نارضایتی‌ها در مورد برخی عملکردهای ناصواب در داخل کشور وجود دارد و خیابان‌ها در 22 بهمن خالی خواهد بود.
فلاحتی ادامه داد: مردم برای اینکه نشان دادند که پای انقلاب، نظام و آرمان‌های خود ایستاده‌اند و انگیزه‌های عدالت‌خواهی اول انقلاب همچنان زنده است.
وی با اشاره به اینکه مردم مدافع حریم انقلاب هستند و حضورشان باشکوه‌تر از سال‌های قبل شد، گفت: در استان خراسان‌جنوبی طبق گزارشی که داشتیم میزان افزایش حضور مردم بیش از 25 درصد نسبت به سال گذشته بود و قطعاً در سایر نقاط کشور نیز افزایش حضور را داشته‌ایم و رسانه‌ها جشن شیرین شکوه و اقتدار نظام با حضور مردم را به نمایش گذاشتند.
نماینده مردم قائنات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی اذعان داشت: مطمئناً این حضور تثبیت نظام اسلامی است و اقتدار ما را افزایش می‌دهد و فضای دشمنی که حلقه‌های دشمن بر ما تنگ‌تر کرده و موضع‌های تند و اغراق‌آمیزی را علیه کشور ما گرفته‌اند را از بین می‌برد.
فلاحتی خاطرنشان کرد: در این راهپیمایی عظمت کشور به نحوی نمودار شد و نشان از این داشت که اقتدار ما تحت‌الشعاع هیچ جریان خارجی قرار نمی‌گیرد.
وی ادامه داد: نسبت به مسائل داخلی نیز توجهات خاصی باید صورت گیرد و انصافا مردم بر دوش مسؤولین کشور در همه قوا منت می‌گذارند و این مسؤولین هستند که باید در جهت رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم اهتمام بیشتری داشته باشند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۲۲۱۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , انقلاب , دهه فجر