چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۷
نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه در مجلس:

مسؤولین نباید نسبت به مسائل مردم بی‌تفاوت باشند/ مردم وفاداری خود به انقلاب را در ۲۲ بهمن نشان دادند

نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی گفت: مسؤولین باید هم باید مشکلات معیشتی و هم سایر مشکلات مردم را حل کنند و نباید نسبت به مسائل مردم بی‌تفاوت باشند.
مسؤولین نباید نسبت به مسائل مردم بی‌تفاوت باشند/ مردم وفاداری خود به انقلاب را در ۲۲ بهمن نشان دادند
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا امیرحسنخانی اظهار داشت: مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال اثبات کردند که همچنان با آرمان‌های انقلاب هستند و از انقلاب پشتیبانی می‌کنند و اگر مطلبی دارند به دلیل فاصله گرفتن برخی از مدیران و برخی از کارکنان با اهداف انقلاب است.
وی افزود: مردم نشان دادند که همچنان وفادار انقلاب هستند و بر سر آرمان‌هایی که برای آن خون داده‌ و مقاومت کرده‌اند همچنان پایدارند و اگر اعتراضی نیز دارند راجع به انحراف از این معیارها است.
نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: با همت ملی و جدی به اینکه همه مدیران به اهداف اولیه برگردند، یقیناً خواهیم رسید.
امیرحسنخانی تصریح کرد: اقدام مردم قطعاً دشمنان را مأیوس می‌کند و مدیران نیز باید بنگرند و در اعمال خود که از اهداف انقلاب انحراف دارد، تجدیدنظر کنند و در جهت مردم و انقلاب حرکت کنند.
وی اذعان داشت: وظیفه مسؤولین کار جهادی است و باید مانند بسیج در دوران جنگ وارد شوند و کار مردم را حل کنند.
نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه مسؤولین باید هم باید مشکلات معیشتی و هم سایر مشکلات مردم را حل کنند و نباید نسبت به مسائل مردم بی‌تفاوت باشند، گفت: مسؤولین باید خود را جای مردم بگذارند و احساس نکنند به دلیل اینکه خود آن‌ها مسؤول هستند و مسئله‌ای ندارند پس مردم هم مسئله و مشکلی ندارند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۲۲۴۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , دهه فجر , انقلاب , امیرحسنخانی