چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۲
مدیر کل اوقاف خراسان جنوبی خبرداد

آغاز ثبت‌نام چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم کشور

مدیر کل اداره اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: ثبت‌نام چهل‌ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم کشور از امروز رسما در سایت مسابقات آغاز شد.
آغاز ثبت‌نام چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم کشور
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام و المسلمین منصور هاشمی  اظهار کرد: بر اساس اعلام مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف ثبت‌نام در رشته‌های ۹ گانه (حفظ کل، حفظ ۲۰ جز،۱۰۰ جز، حفظ ۵ جز، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ و معارف موضوعی، حفظ و معارف احادیث و تفسیر قرآن کریم) و رشته‌های آوایی چهل‌ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم کشور از امروز رسما در سایت مسابقات آغاز شد و تا بیستم فروردین‌ماه ۱۳۹۷ ادامه خواهد یافت.
وی افزود: ستاد برگزاری چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در استان‌ها از پانزدهم بهمن‌ماه سال‌جاری تشکیل شده و تا پایان مسابقات به کار خود ادامه خواهد داد. 
مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: برگزاری مرحله شهرستانی این دوره از مسابقات سراسری از بیستم فروردین تا بیست‌ و ششم اردیبهشت ۹۷، مرحله استانی یکم تیرماه تا ششم مردادماه ۹۷ و مرحله کشوری دهم مهرماه تا بیست‌وپنجم مهرماه ۹۷ خواهد بود.
علاقه‌مندان می‌توانند دستورالعمل چهل‌ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم را به‌صورت فایل pdf در سایت سازمان اوقاف و سایت مسابقات به نشانی WWW.QuranIran.ir مشاهده و مطالعه کنند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۲۲۵۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , اوقاف , وقف , مسابقات قرآن