چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۴
مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبري در دانشگاه هاي خراسان جنوبي خبر داد:

شرکت درمسابقه كتابخواني روشنا با محوريت كتاب حيفا برای عموم آزاد است

مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبري در دانشگاه هاي خراسان جنوبي گفت: شرکت در مسابقه برای تمام عموم جامعه آزاد است و اختصاص به یک بخش یا گروه خاصی ندارد.
شرکت درمسابقه كتابخواني روشنا با محوريت كتاب حيفا برای عموم آزاد است
 

  به گزارش سرویس سیاسی خراسان‌تایم، حجت الاسلام و المسلمين جعفري ضمن تشکر از مردم برای حضور تماشایی در راهپیمایی 22بهمن پیرامون مسابقه کتابخوانی اظهار داشت: خدا را شاکریم هرچه از انقلاب اسلامی می‌گذرد حضور و دفاع مردم از انقلاب چشمگیرتر می‌شود.
وی پیرامون مسابقه کتابخوانی گفت : کتابخوانی  هم در عرصه سیاسی فایده‌های بسیاری دارد و هم ذهن جامعه را به سمت کتاب و کتابخوانی معطوف می‌کند.
جعفری در خصوص کتاب حیفا بیان داشت :کتاب حیفا اثر محمدرضا حدادپور جهرمی کتابی مستند و به شکل داستان است و این کتاب ضمن روشن کردن چهره دشمنان و مستکبران ازدرون اعمال خودشان گرفته شده است و مستند است که این ها دلایل انتخاب این کتاب برای مسابقه بود.
مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبري در دانشگاه هاي خراسان جنوبي تاکید کرد: باتوجه به اسکتبار و اغتشاش‌های اخیر که رخ داد اگر این کتاب به مردم برسد بسیار خوب است زیرا درون این کتاب هم بحث داعش را مطرح کرده  وهم چگونگی تخریب تفکر اصیل مردم که درنهایت می‌تواند نسل را به صورت صحیح هدایت کند.
وی ادامه اداد:شرکت در مسابقه برای تمام عموم جامعه آزاد است و اختصاص به یک بخش یا گروه خاصی ندارد و در دو بخش اصلی و جانبی برگزار میشود که بخش اصلی با خرید کتاب و ارسال سریال کتاب به ربات تلگرامی به ادرس patogheketabBot@ و بخش جانبی مسابقه تبلیغ کتاب در فضای مجازی و یا در محل های عمومی با ارسال عکس یا فیلم به کانال مسابقه می‌باشد.
جعفری خاطرنشان‌کرد:  برای شرکت در بخش های دیگر مسابقه بعد از مطالعه کتاب خلاصه یا نقطه نظر های خود را ارسال کنند و این موارد داوری میشوند
مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبري در دانشگاه هاي خراسان جنوبي ادامه داد:به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی به 40 نفر هدایایی به قید قرعه اهدا خواهد شد و درپایان اهداف این مسابقه را  روشن کردن چهره داعش و انحراف‌های دشمنان دانست.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۲۲۵۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کتابخوانی , حیفا