چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۳
فرماندار بیرجند:

ورودی شهر بیرجند مناسب‌سازی شود/ گلایه فرماندار از عدم شرکت مسؤولان در جلسات ستاد خدمات سفر

فرماندار بیرجند با تأکید بر اینکه باید ورودی شهر بیرجند مناسب‌سازی شود، گفت: دستگاه‌های متولی از جمله شهرداری و راهداری باید نسبت به این امر اقدام کنند.
ورودی شهر بیرجند مناسب‌سازی شود/ گلایه فرماندار از عدم شرکت مسؤولان در جلسات ستاد خدمات سفر
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، علی ناصری ظهر امروز در جلسه ستاد خدمات سفر نوروزی این شهرستان اظهار داشت: باید تمام کمیته‌های ذیل این ستاد تا 10 روز آینده جلسات خود را برگزار و موارد را جمع‌بندی نمایند.
وی با گلایه از عدم حضور برخی از مدیران کل و اعزام نمایندگان ثابت دستگاه‌ها به جلسات ستاد خدمات سفر این شهرستان گفت: انتظار داریم با توجه به اینکه ادارات کل از امکانات این شهرستان بهره‌مند می‌شوند در این جلسات حضور یابند.
فرماندار بیرجند با تأکید بر اینکه باید ورودی شهر بیرجند مناسب‌سازی شود، یادآور شد: دستگاه‌های متولی از جمله شهرداری و راهداری باید نسبت به این امر اقدام کنند.
ناصری ادامه داد: تعیین مسیر درست برای مسافران باید در ورودی شهر انجام گیرد تا مسافران سرگردان نشوند.
وی افزود: همچنین برای استفاده از خدماتی همچون پمپ‌بنزین‌ها باید مسیر کوتاه برای دسترسی مسافران در ورودی و در طول مسیرها مشخص شوند.
فرماندار بیرجند با بیان اینکه دولتی بودن مانع اجرای قانون نمی‌شود، افزود: همه مکان‌های پذیرایی از مسافران نوروزی باید مجوز بگیرند حتی اگر وابسته به دولت بوده باشند.
ناصری با اشاره به برخورد درست و مناسب با بیماران در بیمارستان‌ها به‌ویژه بیماران اورژانسی گفت: گاهی اوقات بی‌سلیقگی‌هایی در برخی از بیمارستان‌ها در بحث پذیرش بیماران و یا برخورد با همراهان بیمار دیده می‌شود که باید این مشکل رفع شود.
وی با بیان اینکه دستورالعمل‌های ستاد خدمات سفر دائمی است، یادآور شد: انتظار داریم کمیته‌های 10 گانه ذیل این ستاد جلسات بین بخشی خود را برگزار و نواقص را به ستاد شهرستانی و استانی برای چاره‌اندیشی اعلام کنند.
فرماندار بیرجند اضافه کرد: باید کمیته‌ای برای بخش خصوصی در بین کمیته‌های ستاد خدمات سفر دیده شود زیرا بخش اعظمی از خدمات توسط این بخش به مسافران ارائه می‌گردد.
ناصری با بیان اینکه راه‌اندازی کانالی در فضای مجازی برای اقدامات صورت گرفته توسط کمیته‌های ستاد خدمات سفر و پیش‌بینی وضعیت هواشناسی می‌تواند در پیشبرد برنامه‌های ستاد مؤثر باشد، تصریح کرد: ارگان‌ها باید برنامه‌های تبلیغاتی خود را بر اساس ایام نوروز تغییر دهند.
وی ادامه داد: همچنین باید بیلبوردهایی که در اختیار نهادهای غیردولتی قرار دارد متناسب با ایام نوروز تغییر یابد.
فرماندار بیرجند خاطرنشان کرد: در راستا آماده‌سازی اماکن گردشگری که در اختیار اوقاف قرار دارد باید جلسه‌ای با این اداره برگزار و موضوعات مربوطه مطرح شود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۲۲۵۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کمیته , فرماندار بیرجند