پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۸
نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان‌جنوبی:

بالاترین معروف وحدت است

نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان‌جنوبی گفت: تنها چیزی که کشور را حفظ می‌کند وحدت در عین عمل به قانون است که بالاترین معروف وحدت و بدترین منکر شانه خالی کردن از زیر بار قانون است.
بالاترین معروف وحدت است
 
 به گزارش سرویس سیاسی خراسان‌تایم همایش بزرگ امران به معروف و ناهیان از منکر صبح امروز با حضور شورای پایگاه‌های امر به معروف و نهی از منکر 15حوزه‌ی محلات و حوزه‌های ادارات کل آموزش و پرورش و نماینده‌ی ولی فقیه استان خراسان‌جنوبی در حسینیه جماران برگزار گردید.
نماینده‌ی پایگاه‌های امر به معروف و نهی از منکر با ذکر اینکه حجاب تنها گوشه‌ای از امر به معروف است از اقدامات پایگاه‌ها در طول یکسال گفت.
در ادامه آیت الله عارفی بیان کرد: تبلیغات ما امر به معروف نهی از منکر است که سراسری است و باقی می‌ماند.
نماینده‌ی ولی فقیه در استان خراسان‌جنوبی دراین نشست ضمن تسلیت ایام فاطمیه(س) اظهارداشت: اگر همه‌ی کارهای خیر را در یک کفه‌ی ترازو و امر به معروف و نهی از منکر را در کفه‌ی دیگر قرار دهیم وزنه‌ی امر به معروف و نهی از منکر با همه‌ی آنها حتی جهاد در راه خدا یکی نیست .
وی امربه معروف و نهی از منکر را ابزاری برای مقابله با استعمار دانست و گفت: استعمار با اسلامی که امر به معروف و نهی از منکر و جهاد نداشته باشد مخالف نیست چرا که این اسلام در اختیار دشمن است پس هرکس در هر زمانی وبا هرزبانی نسبت به امر به معروف و نهی از منکر جهاد کرد به او شک کنید .
عبادی با بیان اینکه فلسفه‌ی امر به معروف و نهی از منکر باید برای مخاطب روشن شود، بیان داشت:  حب و دوستی فلسفه‌ی این فریضه‌ی مهم می‌باشد.
 نماینده‌ی ولی فقیه در استان خراسان‌جنوبی تاکید کرد :ابزاری برای دشمن قرار نگیرید و الا در هر گناهی که پیش بیاید شریک خواهید بود.
وی در انتها اظهار داشت: تنها چیزی که کشور را حفظ می‌کند وحدت در عین عمل به قانون است که بالاترین معروف وحدت و بدترین منکر شانه خالی کردن از زیر بار قانون است .
 
 
 
 
                                       
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۲۲۷۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , نهی از منکر , امر به معروف