شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۷
در مسابقات لیگ والیبال خراسان‌جنوبی صورت گرفت

پیروزی شهید دهقان‌زاده پهنایی بر باشگاه بزرگمهر/شکست انتظام خراسان‌جنوبی در برابر عمادنطام

رئیس هیأت والیبال خراسان‌جنوبی خراسان‌جنوبی گفت: در نخستین هفته دور برگشت مسابقات لیگ والیبال استان انتظام خراسان‌جنوبی در مقابل عمادنظام فردوس شکست خورد و شهید دهقان‌زاده پهنایی از سد باشگاه بزرگمهرقاینی گذشت.
پیروزی شهید دهقان‌زاده پهنایی بر باشگاه بزرگمهر/شکست انتظام خراسان‌جنوبی در برابر عمادنطام
 
 به گزارش خراسان‌تایم به نقل از فارس، عبدالحسین ملکی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری فارس در بیرجند اظهار داشت: نخستین هفته از دور برگشت از سری مسابقات لیگ والیبال خراسان‌جنوبی با انجام سه بازی پیگیری شد.
وی افزود: در نخستین بازی تیم والیبال زمین‌سنجش طلوع‌طبس با نتیجه 3 بر 1 در مقابل تیم مرکز عکس وفیلم بشرویه شکست خورد.
رئیس هیأت والیبال خراسان‌جنوبی تصریح کرد: در دومین بازی این دور از رقابت‌ها تیم عمادنظام فردوس 3 بر 2 در مقابل تیم انتظام خراسان‌جنوبی به پیروزی رسید.
ملکی یادآور شد: در آخرین بازی از نخستین هفته دور برگشت مسابقات لیگ والیبال خراسان‌جنوبی تیم باشگاه بزرگمهر قائنی با نتیجه 3 بر 0 در مصاف با والیبال شهید دهقان‌زاده پهنایی بازی را واگذار کرد. 
وی خاطرنشان کرد: دور رفت این دوره از مسابقات تیم والیبال انتظام خراسان‌جنوبی با کسب 11 امتیاز در صدر جدول رقابت‌ها قرار دارد، مرکز عکس‌وفیلم بشرویه با 8 امتیاز رده دوم را تصاحب کرده و ‌والیبال شهید دهقان‌زاده پهنایی قاین مقام سوم را دارد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۲۳۳۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خراسان‌جنوبی , والیبال