سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۹
طی مراسمی

"خزائی‌نژاد" شهردار گزیک شد

طی مراسمی با حضور مسؤولان مربوطه از زحمات محمد جانی شهردار اسبق تقدير و محمدحسين خزائی‌نژاد به عنوان شهردار جديد شهر گزيک معرفی شد.
"خزائی‌نژاد" شهردار گزیک شد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، با حضور فرماندار درمیان و مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آیین تکریم و معارفه شهردار گزیک برگزار شد.
فرماندار درمیان در این مراسم گفت: برای کسب توفیق و دستیابی شهرداری به اهداف باید تمامی اعضای شورای اسلامی در عمل با یکدیگر تفاهم و همدلی داشته و ضمن نظارت بر عملکرد شهرداری و مراقبت بر مصوبات شورا و تطابق آن با قوانین و مقررات در جهت رشد و توسعه شهری حرکت نمایند.
محمد بشیری‌زاده تصریح کرد: همکاری مستمر مردم با شهرداری بسیار تعیین‌کننده و تلاش شهرداری و شورای اسلامی شهر با همکاری شهروندان در رعایت حقوق شهروندی و قوانین و مقررات مثمرثمر خواهد بود.
وی تعامل تنگاتنگ شورای اسلامی شهر و شهرداری را یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت در عمران شهری دانست و افزود: تکریم ارباب رجوع و رضایتمندی کامل شهروندان مهمترین اولویت کاری همه مدیران دستگاه‌های اجرایی در شهرستان درمیان باید باشد.
فرماندار درمیان اظهار داشت: توجه به مبلمان شهری، توسعه فضاهای سبز، نوسازی معابر، توجه به معماری شهری در ساخت و سازها را از مهمترین وظایف شهردار است که باید به آن پرداخته شود.
بشیری‌زاده تاکید کرد: فرصت‌های خدمت کوتاه و زودگذرند بنابراین باید مدیران از این فرصت برای خدمت هرچه بیشتر به مردم عزیز شهرستان درمیان غافل نشوند.
وی با بیان اینکه امروز وحدت، انسجام و همدلی در بین برادران تشییع و تسنن شهرستان درمیان به واسطه هوشیاری و بصیرت بالای مردم این دیار در اوج قرار دارد، افزود: مردم نجیب و آگاه درمیانی دوشادوش خادمان خود، برای توسعه و آبادانی شهرستان از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند.
در پایان این مراسم از زحمات محمد جانی شهردار اسبق تقدیر و محمدحسین خزائی‌نژاد به عنوان شهردار جدید شهر گزیک معرفی شد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۲۴۷۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , گزیک , شهرداری