سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۶
قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:

پیام شهدا پیام استقامت و استمرار نظام است/ مردم هرگز تبعیض‌ها را قبول ندارند

قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: پیام این شهیدان که امروز از مقام معظم رهبری آن را درک می‌کنیم پیام استقامت و استمرار نظام است.
پیام شهدا پیام استقامت و استمرار نظام است/ مردم هرگز تبعیض‌ها را قبول ندارند
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین نوفرستی صبح امروز در مراسم تشییع و تدفین پیکر شهدا در حوزه امیرالمؤمنین بیرجند ضمن تسلیت ایام شهادت فاطمه زهرا(س)، اظهار داشت: در این روز مصیبت، 12 شهید میهمان ما در استان هستند.
وی با اشاره به اینکه پیام این شهیدان که امروز از حلقوم مقام معظم رهبری آن را درک می‌کنیم پیام استقامت و استمرار نظام است، تصریح کرد: با پیروزی انقلاب تحولی در سبک زندگی بشریت ایجاد شد تا انسان‌های پاک و مؤمن در فضای جامعه اسلامی تربیت و حیات طیبه یابند و تحقق  زندگی پاک و طیب و  این معنا در تبعیت و در اطلاعات از خداوند و ولایت است.
قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه 39 سال از عمر انقلاب با سربلندی و پیروزی‌های مستمر گذشته که این امر در سراسر عالم به دستاوردهای تعهد مردم ایران به انقلاب اسلامی بوده است، یادآور شد: خداوند در قرآن آورده کسانی که خداوند را باور کرده و به او پناه بردند و استقامت ورزیدند در این مسیر نورانی حزن و ترسی در وجود خود راه نمی‌دهند و به طور قطع دشمنان برنمی‌تابند که اسلام ناب محمدی با تمام توان به میدان آمده‌ است و این موضوع مربوط به امروز نبوده بلکه از صدر اسلام کینه‌ها، عنادها و دشمنی‌ها و توطئه‌های دشمنان وجود داشته و دارد.
نوفرستی ادامه داد: کسانی که مؤمن هستند براساس آموزه‌های قرآن وقتی گروه‌های مخالف را می‌بینند ترسی در خود احساس نمی‌کنند.
وی با اشاره به اینکه هر چه اسلام در سطح عالم آثار، برکات، دستاوردها و پیروزی‌های بیشتری داشته باشد نشان از رشد آن است، افزود: امروز به برکت اسلام، استکبار در بخش‌های مختلف شکست‌های پی در پی را تجربه می‌کند.
قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه زمانی که دشمنان با تمام سلاح به میدان می‌آیند می‌توان چند تحلیل داشت، اضافه کرد: عده‌ای که در دل‌ آن‌ها نفاق وجود دارد وعده‌های خداوند که از طریق رهبران الهی داده شده را تکذیب می‌کنند اما عده‌ای دیگر همچنان که خداوند در سوره احزاب می‌فرماید" مؤمنان وقتی دشمنان با تمام قوا به میدان می‌آیند پیروزی اذعان مؤمنان است" را باور و به آن ایمان دارند.
نوفرستی یادآور شد: جریان پیچیده صهیونیست در عالم آرام نمی‌گیرد و در مراکز تصمیم‌گیری خود با تمام توان تلاش می‌کند و برای از بین بردن این نظام اسلامی در آینده و برای هر صحنه از موقعیت‌های سیاسی و اجتماعی این جامعه برنامه دارد.
وی ادامه داد: دشمن تلاش می‌کند اما این پیام قرآن است که مؤمنان امت برتر و پیروز هستند.
قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه در فضای جهان و منطقه دیده می‌شود که سرسپردگان رژیم صهیونیستی و استکبار در داخل کشور نگاهشان یک نگاه شیطانی، طاغوتی و تکیه به غیرالله است، تصریح کرد: مسیر تکیه به غرب، آمریکا و غیر خدا که دشمنی‌های آن‌ها نشان داده شده برای ملت بصیر ایران مشخص است.
نوفرستی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در مراسم آستانه سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب مبنی بر اینکه دشمنان استمرار اسلام و استقامت امت اسلامی را نشانه رفته‌اند و باید مسؤلین و قوای سه‌گانه دقت کنند و مردم در صحنه هستند، گفت: این مردم همان مردمی هستند که امروز در این مراسم حضور داشته و هر کجا احساس کنند دشمنان توطئه‌ای دارند با یک اشاره رهبری در صحنه حاضر می‌شوند.
وی تنها راه نجات امت اسلامی را اسلام دانست و افزود: استمرار و استقامت در مسیر ولایت و شهدا، مسیر هدایت، نور و حق است.
قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه امام(ره) نیز تنها راه نجات ایران را اسلام عزیز دانستند، یادآور شد: بسیاری از فتنه‌هایی که در طول 39 سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران شکل گرفته مردم را نسبت به نقش ولایت و رهبری آگاه‌تر و با ایمان محکم‌تر ساخته و زمینه بصیرت در این حوادث برای جامعه فراهم شده است.
نوفرستی با اشاره به اینکه در جریان فتنه 88 مردم در 9 دی به بصیرت رسیدند و در مقابل فتنه قیام کردند  و در فتنه‌های اخیر حتی به هشت روز هم نکشید که مردم صف خود را از فتنه‌گران جدا ساختند و صحنه‌های زیبایی را در مسیر دفاع از ولایت آفریدند، یادآور شد: استمرار نظام اسلامی و استقامت در مسیر حق تنها با تبعیت از مسیر ولایت امکان‌پذیر است.
وی گفت: امت اسلامی باید بداند تنها راه وحدت و انسجام امت اسلامی اطلاعات و تسلیم ولایت شدن است.
قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی به تکلیف مسؤولین در نظام اسلامی اشاره و خاطرنشان کرد: مسؤولین نظام تکلیف دارند که در استمرار نظام، مردم و اسلام را کمک کنند که راه آن خدمت به مردم است.
نوفرستی افزود: مردم هر کجا احساس نیاز برای کمک به دین و اسلام باشد در میدان حاضر می‌شوند اما هرگز تبعیض‌ها را قبول ندارند و مبارزه با فساد به عنوان یک تکلیف الهی بر دوش خادمان این نظام است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۲۴۸۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , شهدا , فاطمیه