چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۱
نماينده ولی فقيه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

نیروهای انقلابی در بسیاری استان‌ها با سختی‌های زیادی مواجه‌اند/ سپاه در خدمت نمایندگان ولی فقیه و ائمه‌جمعه استان‌ها است

نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامي گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از جمله نهادهایی است که همواره به شدت مایل است در خدمت نماینده ولی فقیه و امام جمعه مراکز استان‌ها باشد.
نیروهای انقلابی در بسیاری استان‌ها با سختی‌های زیادی مواجه‌اند/ سپاه در خدمت نمایندگان ولی فقیه و ائمه‌جمعه استان‌ها است
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی سعیدی امشب در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی، ضمن تسلیت شهادت حضرت زهرا(س) اظهار داشت: خراسان‌جنوبی استانی ولایت‌مدار است و مردم این استان نیز پیرو رهبری هستند.
وی بیان داشت: مسائل و مشکلات خراسان‌جنوبی را دنبال و در جریان نگرانی‌ها و ذهنیت‌هایی که مطرح می‌شد بودم و همیشه دعاگوی مردم این منطقه بوده و هستم.
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به تدین مردم خراسان‌جنوبی و پیشینه درخشان این مردم اشاره کرد و افزود: مردم این استان استحقاق این را داشتند که چهره معنوی و فرهیخته در جایگاه نمایندگی ولی فقیه و امامت جمعه قرار گیرد.
سعیدی با اعلام این مطلب که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از جمله نهادهایی است که همواره به شدت مایل است در خدمت نماینده ولی فقیه و امام جمعه مرکز استان باشد، تبیین کرد: اگر شرایط لازم در شخص و شخصیت نباشد خدمت‌رسانی برای سپاه سخت خواهد بود.
وی به سفرهای استانی خود و حضور در بیشتر شهرهای کشور اشاره کرد و یادآور شد: آنچه امروز در این استان مشاهده می‌کنم برخورداری این استان از شرایط بسیار خوب است.
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: در بسیاری استان‌ها کار مشکل شده و نیروهای انقلابی و ولایت‌مدار با سختی‌های زیادی مواجه‌اند و بسیاری از این مراکز آرزو دارند شرایطی مانند خراسان‌جنوبی را داشته باشند.
سعیدی به حضور نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی اشاره و اعلام کرد: وجود چنین شخصیتی در استان با پیشینه بسیار ارزشمند سبب آرامش رهبری، انسجام نیروهای انقلابی و متدین و موجب تسلی و پشتوانه ارزشی همه مردم بوده و خواهد بود.
وی در پایان خطاب به نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی، خاطرنشان کرد: هر امر و دستوری که تاکنون داشته‌اید را اطاعت کردیم و در ادامه نیز در خدمت شما خواهیم بود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۲۵۰۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , انقلاب , سپاه