جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۲
رئیس هیأت دو و میدانی خراسان‌جنوبی خبر داد

معرفی برترین‌های مسابقات قهرمانی دو و میدانی نوجوانان دختر خراسان‌جنوبی

رئیس هیأت دو و میدانی خراسان‌جنوبی گفت: پرونده مسابقات دو و میدانی نوجوانان دختر استان "جام فجر" با معرفی برترین‌ها بسته شد.
معرفی برترین‌های مسابقات قهرمانی دو و میدانی نوجوانان دختر خراسان‌جنوبی
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از فارس، علیرضا چاجی اظهار داشت: در راستای طرح کاهش آسیب‌های اجتماعی و شناسایی استعدادهای بالقوه ورزشی دومین دوره مسابقات قهرمانی دو و میدانی نوجوانان دختر خراسان‌جنوبی "جام فجر " برگزار شد.
وی افزود: در این ماراتن استانی 75 بانوی دو و میدانی‌کار استان در ماده‌های دوی(100، 1500) متر، پرش طول و پرتاب وزنه در استادیوم 15 هزار نفری بیرجند با یکدیگر به رقابت پرداختند.
رئیس هیأت دو و میدانی خراسان‌جنوبی تصریح کرد: بینا طرمی از بیرجند در مسابقات دوی 100 متر نوجوانان دختر استان بر سکوی قهرمانی ایستاد، فاطمه پسندیده‌فرد از بیرجند نایب‌قهرمان شد و کوثر محمدزاده از بیرجند به مقام سوم رسید.
چاجی یادآور شد: افسانه سبزه‌کار از بیرجند در دوی 1500 متر رقابت‌ها قهرمان شد، فاطمه قاری‌زاده از بیرجند مقام دوم را کسب کرد و عالیه رستگاری از بیرجند در جایگاه سوم قرار گرفت.
وی خاطرنشان کرد: کوثر محمدزاده از بیرجند در مسابقات پرش طول به مقام نخست رسید، فاطمه پسندیده‌فرد از بیرجند جایگاه دوم را از آن خود کرد و افسانه سبزه‌کار از بیرجند حائز رتبه سوم شد.
رئیس هیأت دو و میدانی خراسان‌جنوبی گفت: آیدا کلنگی‌خواه از بیرجند در رشته پرتاب وزنه قهرمانی مسابقات را از آن خود کرد، فاطمه‌زهرا طالبی از نهبندان نایب‌قهرمانی را به دست آورد و الهام نوروزپور از بیرجند به مقام سوم رسید.
چاجی ابراز داشت: در بخش تیمی مسابقات قهرمانی دو و میدانی خراسان‌جنوبی "جام فجر" بیرجند با کسب 11 مدال رنگی بر سکوی نخست ایستاد و نهبندان حائز مقام نایب‌قهرمانی شد.
وی متذکر شد: در مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات با حضور محمدرضا مهران‌پور معاون ورزشی اداره ورزش و جوانان، لطفیان رئیس اداره‌ کل ورزش و جوانان بیرجند، علیرضا چاجی رئیس هیأت ورزش‌های بومی و محلی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی و دبیر هیأت کبدی استان و جمعی از مسؤولان اداری و ورزشی با کاپ، حکم، مدال و هدایای ارزنده‌ای تجلیل به عمل آمد.
انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۲۵۳۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , مسابقات , دو و میدانی