يکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۳
امام جمعه شهرستان درمیان گفت:

شهدا خون دادند تا ملت دچار ذلت و خواری نشود

امام جمعه شهرستان درمیان گفت: خون پاک شهدا پایه های نظام و انقلاب اسلامی را مستحکم کرده است.
شهدا خون دادند تا ملت دچار ذلت و خواری نشود
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا حسینی  شامگاه شنبه در یادواره شهدای روستای مسک قدرت و عظمت ملت و دولت اسلامی ایران را در تمامی عرصه‌های جهانی مثال زدنی و غیرقابل انکار ذکر کرد و اظهار داشت: از زمان انقلاب تاکنون هر افتخار و پیشرقتی که در ابعاد مختلف نصیب کشورمان شده مدیون خون پاک شهدا هستیم.
وی گفت: شهدا درس آزادگی و مقاومت را به نسل‌های بعد از خودشان آموختند و امروز به‌وسیله خون آن عزیزان سفر کرده نام عظیم انقلاب اسلامی ایران در اقصی نقاط جهان طنین‌انداز شده است.
وی برگزاری یادواره شهدا را فرصتی برای به یادآوردن آن حماسه‌ها و دلاورمردی‌ها خواند و بیان کرد: رشادت‌های جانبازان، آزادگان، ایثارگران و در نهایت جان فشانی و ایستادگی‌های شهدا و خانواده‌های ایشان نباید از ذهن مردم بیدار انقلاب اسلامی ایران پاک شود.
امام جمعه درمیان با اشاره به اینکه امروز دشمن با تمام توان برای ضربه زدن به فرهنگ ما وارد شده است اضافه کرد: اگر ارزش‌ها و فرهنگ دینی و اسلامی ما حفظ شود با درس آموزی از مکتب شهدا می‌توانیم جامعه را به سعادت رهنمون کنیم.
حسینی تصریح کرد: آمریکا با راه‌اندازی هشت سال جنگ تحمیلی با همکاری کشورهای ابرقدرت اروپایی یک جنگ جهانی با مقیاس کوچکتر را طراحی کرد و در نظر داشت تا به بدنه این انقلاب آسیب بزند.
وی افزود: نظام اسلامی متکی به خدای متعال و با پشتیبانی مردم شکل گرفته و بر اساس همین قدرت نیز به اهداف خود نزدیک می‌شود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۲۵۸۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , ایثارگران , شهدا