شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۵
چمران:

باید با اقتدار در برابر دشمن ایستادگی کرد/ همه تلاش کنیم اقتصاد را از رکود درآوریم

رئیس سابق شورای شهر تهران با بیان اینکه چرا باید گندم از خارج کشور وارد شود در حالی که کشور ما استعداد و سوابق زیادی در تولید گندم دارد، گفت: اگر به عقب برگردیم دشمن جسورتر می‌شود و باید با اقتدار کامل در برابر دشمنان ایستادگی کنیم.
باید با اقتدار در برابر دشمن ایستادگی کرد/ همه تلاش کنیم اقتصاد را از رکود درآوریم
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، مهدی چمران در مراسم نخستین سالگرد شهدای گمنام تدفین شده در دانشکده کشاورزی بیرجند اظهار داشت: مهم‌ترین قصد دشمن آن است که ارزش‌های انقلاب و اسلام را نابود کند.
رئیس سابق شورای شهر تهران با اشاره به اینکه باید با تمام توان اقتصاد خود را از رکود خارج کرد و با اقتدار در برابر دشمن ایستادگی کنیم، افزود: اگر به عقب برگردیم دشمن جسورتر می‌شود چون دشمنان ما امثالی مانند اوباما و ترامپ بوده که رفتارهایی علیه ایران داشته اما سرچشمه آن جای دیگر است.
وی اظهار داشت: همه شهدای این کشور الگو و اسوه برای ما بوده و باید از آنها درس بگیریم و این را باید بدانیم که دربرابر دشمن نباید کوتاه آمد بلکه باید مقاومت داشته باشیم.
رئیس سابق شورای شهر تهران گفت: از آن جایی که دشمن می‌داند که باید چطور وارد صحنه شده و عمل کند و دریافته که با کودتا و جنگ نمی‌تواند کاری از پیش ببرد در این جهت از راه‌های مختلف از جمله زیر پا گذاشتن ارزش‌های انقلاب اسلامی وارد شده است.
چمران بیان کرد: بنا به گفته شهید چمران "سلاح شهادت، برنده‌ترین سلاح است" افزود: انقلاب و دفاع مقدس و همه تلاش‌ها حول یک محور اصلی می‌چرخد که آن محور شهادت و شهادت طلبی است.
رئیس سابق شورای شهر تهران با بیان اینکه ایدئولوژی انقلاب اسلامی مبتنی بر اسلام ناب محمدی بوده و ایدئولوژی ما الهی و غیر قابل مقایسه با دیگر نظریه‌ها است اظهار داشت: امروز دشمن از اعتقادات، مکتب و رهبر ما ترس دارد و در حال حاضر بیشتر از گذشته نیازمند فرامین امام(ره) هستیم.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۲۷۲۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , شهدا , اقتصاد